Vatan sitesinden satın alınıp mağazadan teslim alınan laptop iade edilebilir mi?

Qoblin

Centipat
Merhaba, vatanın sitesinden laptop satın aldım ve sonra mağazadan satın aldım. Kurulumu falan yaptım iade etmeyeceğimden. Fakat bugün bir problem gördüm ve iade düşünüyorum artık. Ki teknik problem değil ürünün kendisi ve vatanın yaratmış olduğu bir problem. İade alırlar mı başlıkta sorduğum kadarıyla?

Hocam hem internetten satın aldım hem mağazadan satın aldım yazmışsınız, parayı nereden ödediniz? Sonuçta 2 kez satın almadınız.

İnternetten sipariş edip, parasını ödeyip mağazadan ürünü teslim aldıysanız cayma hakkınız mevcut, iade edebilirsiniz.

Hocam hem internetten satın aldım hem mağazadan satın aldım yazmışsınız, parayı nereden ödediniz? Sonuçta 2 kez satın almadınız.

İnternetten sipariş edip, parasını ödeyip mağazadan ürünü teslim aldıysanız cayma hakkınız mevcut, iade edebilirsiniz.
Yok öyle değil. İnternetten satın aldıktan sonra kargoyla eve gelme süresi uzayacak diye biran önce elime geçsin diye gittim aynı gün mağazadan teslim aldım.
Kısacası kargoyla teslim seçeneği yerine mağazadan teslim tercih etmiş oldum.

Yok öyle değil. İnternetten satın aldıktan sonra kargoyla eve gelme süresi uzayacak diye bir an önce elime geçsin diye gittim aynı gün mağazadan teslim aldım.
Kısacası kargoyla teslim seçeneği yerine mağazadan teslim tercih etmiş oldum.

Cayma hakkınız mevcut hocam, iade talebi açın.

Geri
Yukarı