Vatan vs İtopya RTX2060 hazır sistem

blntsrts

Kilopat
Daha fazla  

Bu iki sistem arasında gidip geliyorum. Vatan Bilgisayar daha güvenilir geldiği için önde basıyor. İtopya hakkında hep olumsuz şeyler okuyorum kafam karıştı siz ne düşünürsünüz bu sistemler hakkında ya da önerebileceğiniz başka sistem var mı? Ayrı ayrı indirimli alıp toplayın diyenler var lakin toplama vs hiçbir şeyden anlamıyorum parçaları bir araya getiremem.

Ayrıca 144 Hz monitör eklemek istiyorum tavsiyeniz var mıdır?

Bütçem 8500 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM almak okadar zor bir şey değil. Yine gider bir 16 GB RAM alırsınız yanına paranız çıkıştığı zaman.
Haklısın aslında ilerde yükseltilebilir çok bir performans farkı olur mu 2x8 arasında kafama yattı bu sistem bu sistemi alırsam monitöre daha fazla bütçem kalıyor ayrıca tavsiye edebileceğin 144hz monitör varmıdır black equalizer özelliği olursa daha güzel olur

Tabiki vatandan alınır o sistem. 11 mayıstan sonra belki açılır. Mağazaya gidip montaj yaptırıp hemen teslim alın. Gitmişken 144 hz monitörde alın bütçeye uyuyor.

Bu iki sistem arasında gidip geliyorum. Vatan Bilgisayar daha güvenilir geldiği için önde basıyor. İtopya hakkında hep olumsuz şeyler okuyorum kafam karıştı siz ne düşünürsünüz bu sistemler hakkında ya da önerebileceğiniz başka sistem var mı? Ayrı ayrı indirimli alıp toplayın diyenler var lakin toplama vs hiçbir şeyden anlamıyorum parçaları bir araya getiremem.

Ayrıca 144 Hz monitör eklemek istiyorum tavsiyeniz var mıdır?

Bütçem 8500 TL.
Vatan tarafından olan sistemdeki ekran kartının soğutması çok iyi değil. Düzeltme şu videoyu izledim ve değerler gayet güzeldi alınabilir sistem olmuş
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Vatandan alacağın sistem güzel. SSD değiştirebilirsen daha popüler bir şey almanı tavsiye ederim. Yoksa pek önemli değil. Fiyatı güzelmiş. İtopya'ya bulaşmaman gerekiyor bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı