VatanBilgisayar HD 7950 Ekran Kartı Değişimi

gizlitanık

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar. Vatan Bilgisayar'dan Asus HD 7950 ekran kartı aldım. Garantiye yolladım, Asus değişim kararı verdi ama Vatanbilgisayar'da bu ürün yok. Ben ürünü 550 tl'ye aldım. Şimdiki fiyatı 890 tl. Size 550 TL'lik hediye çeki verecek dediler kabul etmedim. Ne yapmalıyım veya bi üst model vermek zorundalar mı, haklarım nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Baska subesinde yok muymus. Ben de internetten aldigim ekran kartini degistirmek icin gittim ellerinde yoktu birebir degisim kuponu aldim urunu getirdikleri zaman gittim degistirdim. 550 tl yi kesinlikle kabul etme gitsin bulsun baska subeden getirsinler.

Hiç bir mağazada ürün yoksa aldığın fatura fiyatından değerlendirilir bunda yapabileceğin bir şey yok.

Hiç bir mağazada ürün yoksa aldığın fatura fiyatından değerlendirilir bunda yapabileceğin bir şey yok.

Bence haksizlik. Sonucta bir urunun fiyati zaman icinde artmaz bilakis yeni teknoloji , ust model vs. dusmesi gerekir. Artmasinin iki sebebi vardir birinci enflasyon ki enflasyon arkadasin cebindeki paranin degerini dusurur urunun fiyatini rakamsal olarak artirmaz; ikincisi dolar kurundaki degisim. Dolar kurundaki degisimin arkadasa yansitilmasi haksizlik cunku urun alindiginda sadece malin degil mal ve hizmet karsiligi bedel odenir. Arkadasta mal ve hizmetin bedelini odemis Garanti hizmetide bu bedelin icinde. Kaldi ki stok sorunu yuzunden birebir degisim yapamamak arkadasin problemi degil. Ben olsam hakem heyetine basvururdum. 340 lira az para degil.

Keşke dediğin gibi olsa önceden Mouse almıştım elime iyi oturmadı gittim 2 gün sonra fiyatı artmıştı geri ödemede yapmıyorlar yeni çek oluşturup aynı fatura fiyatından veriyorlar sonradan kullanabiliyorsun.

Keşke dediğin gibi olsa önceden Mouse almıştım elime iyi oturmadı gittim 2 gün sonra fiyatı artmıştı geri ödemede yapmıyorlar yeni çek oluşturup aynı fatura fiyatından veriyorlar sonradan kullanabiliyorsun.

Biraz bastirmak lazim hocam ben internetten kampanyali ekran karti almistim. Kampanyali 300 kusur lira ucuzdu. Kutusunun agzi deforme oldugu icin birebir degisim yaptim optimumun oradaki vatandan. Kampanya bittigi halde yeni ekran kartini kampanyali fiyattan aldim. Musteri hizmetleriyle konustugumda aradaki farki odemem gerektigini soylemislerdi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı