Vatanbilgisayar'da sistemler pahalı mı?

• Konuyu başlatan Cod
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 1B
Elden taksit olmuyor hocam. Ben gidip bilgisayar toplayan elemana telefondan bu sistemi gösterdim, parçalar mevcut mu diye teker teker kontrol etti. Eğer kendiniz toplatırsanız parçaların tekli fiyatına göre hesaplayabilirler. Ekran kartı normalde 11bin lira hazır sistem 15. siz hesaplayın yani.

Hocam bayağı bir pahalıya patlar en iyisi ince Hesap'tan taksit ile sipariş etmek.

Son düzenleme:
K

Hocam bu sistemi kartta para olursa ince Hesap'tan taksitle alacağım.

Alınmaz buna bakın.

K

Alınmaz buna bakın.

Yok hocam ben RTX seviyorum. Oyunlarda DLSS 3 falan açmak isterim. O yüzden RTX 2060 Super'i tercih ederim. Ayrıca her oyunu kasmadan oynatır zaten o kadar da abartmaya gerek yok.

K

Alınmaz buna bakın.

Bir de RTX teknolojisinden faydalanmak için.

Yok hocam ben RTX seviyorum. Oyunlarda DLSS 3 falan açmak isterim. O yüzden RTX 2060 Super'i tercih ederim. Ayrıca her oyunu kasmadan oynatır zaten o kadar da abartmaya gerek yok.

RTX AMD kartlarda da var, ayrıca FSR da var.

RTX'i 2060 Super ile anca Mc'de açarsınız DLSS 3 yok yalnız 2000 serisinde. Üstüne RTX 6000 serisinde var üstüne FSR var.

Son düzenleme:

Hocam bu sistemi kartta para olursa ince Hesap'tan taksitle alacağım.

Alınmaz o sistem bunlara bakın.

Geri
Yukarı