Vatan'da Bilgisayar Bileşenlerinde Karne Haftası İndirim Olur Mu?

onurfirat

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistem toplamayı düşünüyorum. Vatan bilgisayarda karne haftası indirim olur mu? Daha önceden oldu. Vatandan normal günde bile gittiğimizde indirim yapıyorlar bende parçaların bir kısmını peşin olarak alıcağım geri kalanını taksitle alıcağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim parçaların hepsini VATAN dan almaman yönünde. Çünkü indirim bile olsa Vatan dan topladığın 3.500 TL lik sistemi diğer sitelerden kolaylıkla 3000 Tl gibi bir rakama toplayabiliyorsun. Aradaki farkı anlamışsındır.

Benim önerim parçaların hepsini VATAN dan almaman yönünde. Çünkü indirim bile olsa Vatan dan topladığın 3.500 TL lik sistemi diğer sitelerden kolaylıkla 3000 Tl gibi bir rakama toplayabiliyorsun. Aradaki farkı anlamışsındır.
Havadan sudan şeylerle insalara marka kötülemeyin eğer ispatınız varsa paylaşın. Belki 100-200 TL fark olabilir ama fazla abartmayın.

Ben kendim baktım evet 400 tl falan oluyor ancak
Vatan da hesaplama yapınca hiç indirimleri saymıyoruz.
Yani mağazaya gittiğimizde normal günde bile indirim yaptılar.
Gene kafa kafaya gelir diye düşünüyorum normal piyasaya göre.

Olabilir ama Vatan peşin fiyatına taksit yaparken internet siteleri taksit yaptırmak isteyene ekstra fiyat bindiriyor.

Yani mağazaya gittiğimizde normal günde bile indirim yaptılar.

Nasıl oldu bu? Hangi parçada?

Havadan sudan şeylerle insalara marka kötülemeyin eğer ispatınız varsa paylaşın. Belki 100-200 TL fark olabilir ama fazla abartmayın.

Kötülemek? 1 hafta önceki fiyatlar.
Sinerji.png
Teknobiyotik.png
VATAN.png
Webdenal.png

300 TL fark hiçte küçümsenecek bir fark değildir.

Vatan'da fiyatlar biraz daha yüksek evet kasa gibi bileşenlerde çeşitte yok çok fazla. Ancak diğer sitelerden tek çekim veya nakit almayacaksanız taksit yaptığınız anda fiyatlar Vatan'la hemen hemen aynı seviyeye geliyor.
Birde herhangi bir sorun olduğunda kargolarla git gel gibi şeylerle uğraşmak yerine direkt karşınızda ilgili bulma avantajınızda var.
Bana göre her parçayı ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor Vatan'da gece indirimleri haftasonu indirimleri gibi şeyleri mutlaka takip edin derim.

Vatan'da fiyatlar biraz daha yüksek evet kasa gibi bileşenlerde çeşitte yok çok fazla. Ancak diğer sitelerden tek çekim veya nakit almayacaksanız taksit yaptığınız anda fiyatlar Vatan'la hemen hemen aynı seviyeye geliyor.
Birde herhangi bir sorun olduğunda kargolarla git gel gibi şeylerle uğraşmak yerine direkt karşınızda ilgili bulma avantajınızda var.
Bana göre her parçayı ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor Vatan'da gece indirimleri haftasonu indirimleri gibi şeyleri mutlaka takip edin derim.

Doğrudur sadece kabataslak 4 farklı siteden 5 aynı parçayı karşılaştırdım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı