Vatan'dan 7000 TL sistem toplama monitör dahil

Hocam dinlemeyin insanları. Ben imzamdaki sistemi 4700 liraya aldım memnunum. Fibabank ile 12 ay taksit yaptırdım.
Öncelikle buraya durduk yere kızgın spamlamanızdan dolayı tekrar gelmiş bulunmaktayım. Neden insanlar sizinle aynı fikirde olmadığı zaman kızıyorsunuz ki ? İmzanızda ki sistem gayet güzel ona lafımız yok, ancak arkadaşın bütçesi yüksek olduğundan dolayı sizin sisteminizi geliştirip daha uyguna alabilir. Ayriyeten arkadaş taksit yapamayacağını kartın olmamasından dolayı belirtmiş, okumadan direk yorum yapmayınız.

Öncelikle buraya durduk yere kızgın spamlamanızdan dolayı tekrar gelmiş bulunmaktayım. Neden insanlar sizinle aynı fikirde olmadığı zaman kızıyorsunuz ki? İmzanızda ki sistem gayet güzel ona lafımız yok, ancak arkadaşın bütçesi yüksek olduğundan dolayı sizin sisteminizi geliştirip daha uyguna alabilir. Ayriyeten arkadaş taksit yapamayacağını kartın olmamasından dolayı belirtmiş, okumadan direk yorum yapmayınız.

Hay ağzına sağlık ben yazsam sövüp ban yicektim teşekkür ediyorum kardeşim.

Öncelikle buraya durduk yere kızgın spamlamanızdan dolayı tekrar gelmiş bulunmaktayım. Neden insanlar sizinle aynı fikirde olmadığı zaman kızıyorsunuz ki ? İmzanızda ki sistem gayet güzel ona lafımız yok, ancak arkadaşın bütçesi yüksek olduğundan dolayı sizin sisteminizi geliştirip daha uyguna alabilir. Ayriyeten arkadaş taksit yapamayacağını kartın olmamasından dolayı belirtmiş, okumadan direk yorum yapmayınız.
Ya Bütçemi İndiricem Bi Bilgsayara okadar Para Dökmek İstemiyorum

KASA:AMD 3100-MSI GTX 1660 ARMOR 6G OC-A320M-A PRO-WD 1TB - KINGSTON 8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Monitör:PHILIPS 21,5

TOPLAM:5971 TL

Hocam dinlemeyin insanları. Ben imzamdaki sistemi 4700 liraya aldım memnunum. Fibabank ile 12 ay taksit yaptırdım.

İmkansız bu kadar ucuza alamazsın bu parçaları.

Bu sistemi önerir misiniz?

Geri
Yukarı