Vatan'dan 7000 TL'ye bilgisayar toplama

Bütçe
5000-7000

BatuuKYs

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Normalde dün bir bilgisayar alacaktım fakat babam razı olmadı. İllede Vatan Bilgisayar'dan alalım diye tutturdu. Bende kazık yersin dedim umursamadı. 7.000 TL'ye monitörlü bir sistem toplar mısınız Vatan Bilgisayar'dan? Bütçeyi fazla aşmazsanız sevinirim.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaliteli bileşenler seçerek oluşturdum.
Adsız.png

Kat kat iyi. 1660S ile RX 590 arasında yüzde 15 fark var. Birde arkadaşın dediği gibi KDV indirimlerini beklersen çok çok daha ucuza toplarsın. Ben mesela bu imzam da olan sistemi 3.700'e topladım monitör hariç sadece.

Kat kat iyi. 1660S ile RX 590 arasında yüzde 15 fark var. Birde arkadaşın dediği gibi KDV indirimlerini beklersen çok çok daha ucuza toplarsın. Ben mesela bu imzam da olan sistemi 3.700'e topladım monitör hariç sadece.
Zaten sistemi Okulun Açıldığı Hafta Alacağım O Zamana Kadar İndirim Olur mu?

Bence de KDV indirimini beklemelisin. Muhteşem cuma zamanı KDV indirimi olmuştu. İmzamdaki sistemi ( soğutucu ve HDD hariç) 7025TL'ye vatandan topladım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı