Vatan'dan 8.500 TL PC toplamak

Vatan'ın hazır kasaları çöp hocam sistemlerde hep bir dengesizlik oluyor.

Geleceğe dönük olur ileride ekran kartını yükselirseniz.
500gb ssd yeterli olur mu emin olamadım hdd koymadım çünki

bu ekran kartı çok hoşuma gitti aslında keşke tükenmeden alabilseydim

500GB SSD yeterli olur mu emin olamadım HDD koymadım çünkü.
7
Bu ekran kartı çok hoşuma gitti aslında keşke tükenmeden alabilseydim.

Kankacım ekran kartının miladi doluyor üstüne çok serisi çıktı RX5700 XT öneriyorum sadece veya elinden geliyorsa daha yüksek kartları tavsiye ediyorum.
Ve inan ki 1TB HDD var bende de 200GB bile dolduramadım eğer video işleriyle uğraşıyorsan orası ayrı.

Bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz illa Vatan'dan alınacaksa. (Ekran kartı için 2500 TL bütçeye göre)
Ayrıca, yıl oldu 2021, virüsten ötürü online alışveriş sitelerinin en sık kullanıldığı zamandayız. Ailenize söyleyin veya bu konunun linkini atın, bu kadar dar kafalı olmasınlar lütfen.

Kankacım ekran kartının miladi doluyor üstüne çok serisi çıktı RX5700 XT öneriyorum sadece veya elinden geliyorsa daha yüksek kartları tavsiye ediyorum.
Ve inan ki 1TB HDD var bende de 200GB bile dolduramadım eğer video işleriyle uğraşıyorsan orası ayrı.

Video değil ama sadece GTA 5 bile 100GB istiyor. Ona aklım takıldı yeter mi yetmez mi gibisinden.

Video değil ama sadece GTA 5 bile 100GB istiyor ona aklım takıldı yeter mi yetmez mi gibisinden.

Sen bence sistemini al yetmediğini anladığında durumunuz iyiymiş zaten ilerleyen zamanlarda HDD düşünebilirsin. Çok pahalı değil sonuç olarak.

Bu ikisinden birini tercih edebilirsiniz illa Vatan'dan alınacaksa. (Ekran kartı için 2500 TL bütçeye göre)
Ayrıca, yıl oldu 2021, virüsten ötürü Online alışveriş sitelerinin en sık kullanıldığı zamandayız. Ailenize söyleyin veya bu konunun linkini atın, bu kadar dar kafalı olmasınlar lütfen.

Öneriler için çok sağ ol. Şu Sapphire RX 5500 XT çok önerildi bir araştıracağım o güven probleminin sebebi daha önceden yaşadığımız bir dolandırıcılık durumu, o sebeple Vatan'ı tercih ediyoruz aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı