Vatan'dan PC Toplamak

Bu ücretsiz yükseltme halihazırda Windows işletim sistemine sahip olanlar için ücretsiz. İşletim sistemsiz bilgisayar alanlara hiçbir zaman bedava değildi. Okuduğunu anla da öyle cevap yaz be dostum.

Hayır satın almanız gerekiyor. Bunun için uygun yerlerden biri de Kinguin.
Windows 10 Professional OEM Key | Buy on Kinguin

Saçacak param var diyorsanız buradan da alabilirsiniz.
OEM Windows Home 10 64 Bit Türkçe
Kardeşim adamlar korsan Windows 7 kurup, Windows 10'a upgrade ediyorlardı ben bilgi sahibi olmadığım konuya yazı yazmam rahat ol sen.

Konu çok farklı yerlere gitmiş fakat başlık üzerine yorum yapmam gerekirse 3 hafta önce sistem topladım vatandan. Ve burda yazılanlar beni çok korkutmuştu montaj ile ilgili. Fakat gittim ürünlerimi seçtim ödememi yaptım ve rica ettim böyle böyle şeyler duydum kablolar düzgün olsun sorunsuz ve temiz montaj istiyorum eğer buna garanti veremiyorsanız montajsız alıcam ve ben montajını yapcam dedim açık açık. Onlarda bana hiç merak etmemem gerektiğini ve 2 saat sonra gelip teslim alabileceğimi söylediler. 2 saat sonra gittim montaj bitmişti ve gözümün önünde testlerini yaptılar aletin ve teslim aldım çok memnun kaldım. Üsküdar vatan şubesinde gerçekleşti bu olay bilginize.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı