Vatan'dan alınan ghosting sorunlu monitörü iade edebilir miyim?

Arkadaşlar, 7 Nisan tarihinde VA panel bir monitör satın aldım test etme şansım pek olmadı, bir süre test ettikten sonra araya bayram girince iade talebindede bulunamadım aşırı ghosting sorunu var, sanırım bunun çözümü yok panelinden kaynaklanan bir durum. Ayıplı mal kapsamında iade etme şansım var mı veya bu konu hakkında neler yapabilirim? Çok felaket dert edindim.

Şu an neredeyse fiyatı 4K olan bir monitörde bunu yaşamak çok üzücü bir durum hocam umarım çözebilmişsinizdir. Ya ghosting göreceli bir kavram olduğu için bazı VA kullanıcıları ayarlala oynayarak siyah bulaşma ve Ghosting'i belli seviye düşürdükten sonra bu ürünleri önerebiliyorlar muhtemelen ASUS'ta öyle bazıları Ghosting'in ne demek olduğunu falan bilmiyor incelemesine veriyor puanı gitsin. Biz de yorumlar kanıp alıyoruz tabii. Bir de ne hikmetse vatan bütün VA panelleri en ön sıraya koyuyor yani Vatan'da VA panel alma şansınız çok yüksek Vatan'ın IPS paneller konusunda ürün hacmini beğenmedim ayrıca gerekli bilgi monitörlerde belirtilmiyor işte mesela ne panel? Üzerinde yazmıyor bile sadece fiyatı var hani modelini bilmediğin bir marka modelin orada bilgisi verilmediği için senin her türlü panel alma ihtimalin oluyor üstüne TN panel gibi monitörlerden geçildiği zaman VA paneller response konusunda farkını belli ediyor. Tabii benim VA panelime gözüm bayağı alıştığı için yakında yeni laptop alacağım neler hissedeceğim bilmiyorum ikisini de kullanır mıyım VA panelimi satar mıyım kararsızım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı