Vatan'dan alınan hazır sistem kasanın ayağı kırık geldi

zerolife

Hectopat
Vatan üzerinden 10599 TL'ye 10400F ve RTX 3060 bir sistem satın aldım. 12 gün bekledim, bugün geldiğinde ise kasanın ayağında kırık vardı. Bu süreçler nasıl işliyor? Şimdi bir 10 gün daha mı bu yüzden bekleyeceğim, yoksa yaşadığım yerdeki vatan üzerinden değişim yapabilir miyim? Onlar olmaz diyor fakat zorlasam bir şey değişir mi? Daha önce yaşayan var mı?

Vatan üzerinden 10599 TL'ye 10400F ve RTX 3060 bir sistem satın aldım. 12 gün bekledim, bugün geldiğinde ise kasanın ayağında kırık vardı. Bu süreçler nasıl işliyor? Şimdi bir 10 gün daha mı bu yüzden bekleyeceğim, yoksa yaşadığım yerdeki vatan üzerinden değişim yapabilir miyim? Onlar olmaz diyor fakat zorlasam bir şey değişir mi? Daha önce yaşayan var mı?

Şu forumdan Vatan kelimesini banlayacaklar artık şakasını yapmıyorum. Bir firma bu kadar mı olur yahu?

Kasa ayağı ise çok ta önemli bir şey değil. Başka sorun yoksa uğraşmaya değmez gibi.

@tristessehivernale Web'den alışveriş yaptığım için, şubeden değişim yapamıyorlarmış.
@FalconPaw Sıfır aldığım kasayı neden ayağı kırık şekilde kullanayım?
Şube müdürü ile görüşmeye çalışın. Şayet değişim yapılmazsa THH'ye başvuracağınızı söyleyin. Web'den alınmış, bir aksilik olmuş, daha da aksilik çıkarmalarına gerek yok.

@tristessehivernale Web'den alışveriş yaptığım için, şubeden değişim yapamıyorlarmış.
@FalconPaw Sıfır aldığım kasayı neden ayağı kırık şekilde kullanayım?
Ürünü hiç kullanmadıysan iade veya değişim yapabilirsin mağazadan diye biliyorum. Kendi web sitelerinden alıntı;

Ekran görüntüsü 2022-04-07 202513.jpg

Bunun üzerine gitmeyi deneyebilirsin kargo ile iadenin uzun süreceğini düşünüyorsan.

Yeni konular

Geri
Yukarı