Vatan'dan alınan hazır sistem kasanın ayağı kırık geldi

@Artyom Alekseyevich Böyle bir şey varsa, neden web üzerinden yapılan alışverişler için mağazadan işlem yapılmıyor diyorlar.
Bilemem. Bu hakkınız olduğunu belirtin. Gerekirse bu yazıyı okuyun veya gösterin. Web sitesinde herhangi bir ürüne girdiğinizde mağazadan iade'nin üstüne geldiğinizde bu yazı çıkar. Ürünü hiç kullanmadım diyin, nasıl aldıysanız öyle paketleyip götürün mağazaya.
Hani platformdan aldıysanız oradan işlem yapıyorlar. Mazağadan alırsanız online ilgilenmiyorlar.
Ben 3 hafta önce RAM aldım Vatanbilgisayar internet sitesinden, açıp kullandım sorunlu çıktı. Zaman kaybetmemek adına mağazaya gittim bunu değiştirmek istiyorum dedim. Oradaki müşteri hizmeti bana dedi ki; ürünü açıp kullandığınız için buradan iade edemezsiniz. Eğer ürünü hiç açmasaydınız buradan iade edebilirdiniz dedi. Aynı şey değişim için de geçerlidir diye düşünüyorum.

Kaldı ki konu sahibi zaten online üzerinden almış. Mağazanın ilgilenmesi gerek bu yazılara göre.

Şu forumdan vatan kelimesini banlayacaklar artık şakasını yapmıyorum. Bir firma bu kadar mı olur yahu?

Sırf ürünü taşıyan kurye, kargocu eleman ürünün paketini sağa sola çarpıp taşıdığı için milyonda bir gerçekleşen kötü kuryeye denk gelindiği için bütün bir firmayı kötülemek...

Sırf ürünü taşıyan kurye, kargocu eleman ürünün paketini sağa sola çarpıp taşıdığı için milyonda bir gerçekleşen kötü kuryeye denk gelindiği için bütün bir firmayı kötülemek...

Onla alakası yok. Git diğer konulara bak hepsi bu tarz şeyleri şikayet ediyor. Orası kırık, kart çalışmıyor falan hep aynı. Firma bunlara karşı önlem almıyor sorun orada.

Yeni konular

Geri
Yukarı