Vatan'dan Bilgisayar Toplanır mı?

Ew1rhan

Hectopat
İstanbul'da yaşıyorum ve Vatan'dan bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. İnternetten al, daha iyi diyenler olacak. ben de biliyorum ama öyle bir imkanım yok. Vatan'dan bilgisayar toplarsam kalitesiz olur mu veya müşteri hizmetleri ilgisiz mi? Bunların cevabını öğrenmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalitesiz olması değil mesele. Bazı çalışanları alakasız ürünler öneriyor müşteri bilmediği için almak durumunda kalıyor, sonra geliyor burada konu açıyor ve ortalık karışıyor genelde. Kalitesiz ürünlere veya dengesiz ürünler aldırıyor bazı çalışanlar, bunun yanında internetten çok çok daha yukarı bir fiyata alabiliyorsunuz.

İstanbul'da yaşıyorum ve Vatan'dan bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. İnternetten al, daha iyi diyenler olacak. ben de biliyorum ama öyle bir imkanım yok. Vatan'dan bilgisayar toplarsam kalitesiz olur mu veya müşteri hizmetleri ilgisiz mi? Bunların cevabını öğrenmek istiyorum.
Vatandan almanı önermem, ürünleri piyasanın üstünde satıyorlar.

Hayır, hayır, hayır. Ne işini bilerek yapan temsilci var orada ne de satış sonrası destek var. Fiyatları da hiç uygun değil zaten. Gidersen büyük ihtimal Asus aldıracaklar sana haberin olsun:) Mağazada hapşırsan arkadan "Çok yaşa Asus" diye ses gelecek neredeyse o kadar yani🤣

Sinerji mağazasını tavsiye ederim. Ayrıca elden alış veriş yapacaksan eğer İtopya tavsiye ederim. Son zamanlarda internetten satış olarak İtopya biraz başarısız çünkü. Sorunlar yaşayanların sayısı biraz arttı bu aralar.

İstanbulda genelde internetten satış yapan itopyanın mağazası var oradan ucuza sistem alabilirsiniz.

Hayır, hayır, hayır. Ne işini bilerek yapan temsilci var orada ne de satış sonrası destek var. Fiyatları da hiç uygun değil zaten. Gidersen büyük ihtimal Asus aldıracaklar sana haberin olsun:) Mağazada hapşırsan arkadan "Çok yaşa Asus" diye ses gelecek neredeyse o kadar yani[emoji1787]

Sinerji mağazasını tavsiye ederim. Ayrıca elden alış veriş yapacaksan eğer İtopya tavsiye ederim. Son zamanlarda internetten satış olarak İtopya biraz başarısız çünkü. Sorunlar yaşayanların sayısı biraz arttı bu aralar.
Ben gidip kendi istediğim markayı ve seçtiğim parçanın adını söylersem bir sorun çıkmayacağını düşünüyorum... *yoksa çıkar mı ?*

Arkadaşların da dediği gibi pahalıdır ve toplama bölümündeki arkadaşlara derdinizi anlatamazsınız veya yanlış parçalar alıyorken bulursunuz kendinizi. İndirimde yakalarsanız piyasa fiyatlarıyla güzel satın alırsınız. Vatan internet sitesinde de geceleri veya kendi belirledikleri rastgele zamanlarda piyasa fiyatına düşüyor. Eğer şu şu parçayı alacağım derseniz kesin olarak problem olmaz illa ki boş öneriler yapacaklar şöyle şöyle olur diye ama siz ne alacağınızı bilir, parçaları kontrol eder ve uyumluluk sorunu bırakmazsanız yani kendinizden emin olursanız hiçbir problem olmaz. Bursa'da güzeldi montajı hemen de teslim ettiler. Ancak dediğim gibi pahalıdır, indirim yakalamak gerek, kendinden emin olmak gerek mağazada. Ayrıca mağazadan alırsanız bildiğiniz üzere keyfi iade hakkınız olmuyor internetteki gibi. Normal şartlarda asla önermem Vatan'ı ama paranız varsa yapın.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı