Vatan'dan EVGA RTX 2060 Ultra Gaming ekran kartlı hazır sistem 14.799 TL'ye alınır mı?

Türkçe kullanmayı biliyor musun? Sormaya gerek yok cevabı belli. Azıcık nokta ve virgül kullan.

Senle daha boş vakit harcamayacağım. Göz ardı etme listesi forumdaki senin gibi boşlar için var zaten. Türkçe kullanmayı öğren sonra foruma gel. Discord sunucusu değil burası.

Türkçe kullanmayı biliyor musun? Sormaya gerek yok cevabı belli. Azıcık nokta ve virgül kullan.

Senle daha boş vakit harcamayacağım. Göz ardı etme listesi forumdaki senin gibi boşlar için var zaten. Türkçe kullanmayı öğren sonra foruma gel. Discord sunucusu değil burası.

Tamam kankam benim haksız olunca hemen imla yazım kurallarına takılıyor bizim millet

Tamam kankam benim haksız olunca hemen imla yazım kurallarına takılıyor bizim millet
Kurallara bakmamışsında ondan. Haksız değilim olanı söylüyorum dünya senin etrafında dönmüyor. Senin orda aynı olunca burda aynı olcak diye bir şey yok. Vatan böyle kazık atar işte.

Kurallara bakmamışsında ondan. Haksız değilim olanı söylüyorum dünya senin etrafında dönmüyor. Senin orada aynı olunca burada aynı olacak diye bir şey yok. Vatan böyle kazık atar işte.

Piyasa hakkında o kadar bir şey bilmiyorsun ki dayım vatan da çalışıyor öyle bir şey yok diyorum adam hala inanmak istemiyor, o vatan şubesinin adını ver dava açtırayım hakkını savunayım diyorum o da yok, e olm yalan söylemiyorsan ne boş tatava yapıyosun iki saattir

Piyasa hakkında o kadar bir şey bilmiyorsun ki dayım vatan da çalışıyor öyle bir şey yok diyorum adam hala inanmak istemiyor, o vatan şubesinin adını ver dava açtırayım diyorum o da yok, e olm yalan söylemiyorsan ne boş tatava yapıyosun iki saattir
Boş yapan sensin. İnanmayacaksan inanma. Üslubunu da düzelt. Amcanın kahvesi değil burası. Göz ardı listeme hoş geldin genç adam.

Kankam gidiyosun vatana ben bu sistemi almak istiyorum diyosun adamlar sana kayıt açıyorlar bütün parçaları dükkana getiriyorlar seni telefonla arıyorlar parçalarınız elimize ulaştı gelin toplayacağız sen de gidiyosun topluyolar parasını verip ayrılıyosun.

Bir de vatana gittiğimde orada parça değişikliği yapabiliyor muyum lütfen cevapla.

Geri
Yukarı