Vatan’dan R5 3600 sistem toplama

emirhanarda

Decapat
Ryzen 5 3600.
Gigabyte B450M.
RX570 8 GB.
2×8 GB G.Skill 3200 MHz.
1 TB Toshiba 7200 RPM.
OCZ SSD 240 GB (okuma 550 yazma 530)

Daha kasa, soğutma PSU falan var ama onları yazmayayım.

Bu sistem CS:GO, Far Cry Primal, Valorant gibi oyunları orta ayarlarda hiç kasmadan oynatır mı?

Monitör: 1ms 144 Hz.

Çok rahat oynatır. Yakın bir sistem kullanıyorum. RX 580 8 GB kullanıyorum. CS:GO 300, Valorant sabit 144 fps alıyorum. 5-10 aşağısı olur-olmaz ama çok rahat oynatır.

Ryzen 5 3600.
Gigabyte B450M.
RX570 8 GB.
2×8 GB G.Skill 3200 MHz.
1 TB Toshiba 7200 RPM.

Bu sistem CS:GO, Far Cry Primal, Valorant gibi oyunları orta ayarlarda hiç kasmadan oynatır mı?

Rekabetçi oyunlarda kasmaz fakat ekran kartı bu işlemci için düşük ya ekran kartı modelini yükseltin veya işlemci düşürün. Bütçe yetiyor ise SATA yerine M.2 SSD koyun

Ryzen 5 3600.
Gigabyte B450M.
RX570 8 GB.
2×8 GB G.Skill 3200 MHz.
1 TB Toshiba 7200 RPM.

Ne kadar tuttu acaba? Vatan ürünlerini çok daha pahalıya satabiliyor. İnternet üzerinden ayrı yerlerden alıp kendiniz toplayabilir misiniz?

Rekabetçi oyunlarda kasmaz fakat ekran kartı bu işlemci için düşük ya ekran kartı modelini yükseltin veya işlemci düşürün. Bütçe yetiyor ise SATA yerine M.2 SSD koyun
Benim ilk pc toplaymışım terimleri anlayamiorum.harddisk almayayımmı
Ne kadar tuttu acaba? Vatan ürünlerini çok daha pahalıya satabiliyor. İnternet üzerinden ayrı yerlerden alıp kendiniz toplayabilir misiniz?
İnternet üzerinden hiç bisi yapmıyorum.kasa felan birlikte monitör dahil 8000
Bana Cs go işlemci oyunu dediler

Baban internete güvenmiyorsa büyük sıkıntı. Yani kazık yersiniz. Vatandan 8 bin TL'ye toplayacağın sistemi 6 bin TL ye bile toplayabilirsin. Ayrıca o kadar düşük ekran kartı olmasına rağmen nasıl 8000 TL tuttuğunu anlayamadım. 1600 TL ekran kartı desen gene çok pahalı. Ekran kartı işlemciye göre çok fazla düşük.

Baban internete güvenmiyorsa büyük sıkıntı. Yani kazık yersiniz. Vatandan 8 bin TL'ye toplayacağın sistemi 6 bin TL ye bile toplayabilirsin. Ayrıca o kadar düşük ekran kartı olmasına rağmen nasıl 8000 TL tuttuğunu anlayamadım. 1600 TL ekran kartı desen gene çok pahalı. Ekran kartı işlemciye göre çok fazla düşük.
Hocam konu kitlendiği için yazamadım. Ben 1650S olarak gördüm onu. Kusura bakmayın yazacaktım ancak konu kitlendi.

Geri
Yukarı