Vatan'dan RX 580 sistem aldım

INTEL 9400F-ASUS DUAL-RX580-O8G-TUF H310M-PLUS GAMING-WD 1TB-CRUCIAL 8GB RAM - Vatan Bilgisayar hocam bende bunu aldım. Bir kaç gün gelir heralde. Ben de cok aradım taradım ama vatan daha uygun geldi hem bilindik. Ekran kartı vs. Toptan alınca daha uygun geliyor burada. Nasıl bi sistem cıkacak göreceğiz. Ssd konusuna gelince benimde elimde vardı o yüzden dert etmedim pek.
Kargo konusuna gelince ups gayet güzel daha önce 3-4 kere ups kargo geldi hiç problem cıkmadı. Adamların kargo takibini sistemde gpsten izleyebiliyorsun.
Önerileriniz varsa alırım bi dal 😀

INTEL 9400F-ASUS DUAL-RX580-O8G-TUF H310M-PLUS GAMING-WD 1TB-CRUCIAL 8GB RAM - Vatan Bilgisayar hocam bende bunu aldım. Bir kaç gün gelir heralde. Ben de cok aradım taradım ama vatan daha uygun geldi hem bilindik. Ekran kartı vs. Toptan alınca daha uygun geliyor burada. Nasıl bi sistem cıkacak göreceğiz. Ssd konusuna gelince benimde elimde vardı o yüzden dert etmedim pek.
Kargo konusuna gelince ups gayet güzel daha önce 3-4 kere ups kargo geldi hiç problem cıkmadı. Adamların kargo takibini sistemde gpsten izleyebiliyorsun.
Önerileriniz varsa alırım bi dal 😀
UPS sanırsam bu pandemi sebebi ile çok kötü durumda hocam o yüzden hayal kırıklığına uğrayabilirsin :D Çoğu mağaza şuan ups ile çalışıyor bu yüzden çok yoğunlar ve işleri aksatarak yapıyorlar istersen bi şiakyetvar'a ya da instagram sayfalarındaki yorumlara bir bak
Sistem geldi bugün bu konu altından fikirlerimi paylaşacağım, vatadan oem alan arkadaşlar içinde bir fikir oluşur akıllarında
@acheron1616 Hocam ürün daha gelmediyse sakın teslim alma, ekran kartı demonte diyip monte etmişler ayrıca verdiğin paraya dahi iyisini toplanır, ben şuan iade işlemlerini başlattım ne kutus ne bişi göndermediler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı