@Vavien. İle soru cevaplama etkinliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle konuları özel bir yerden sormak daha iyi. Destek isteyen çoğu kişinin konusu sayfadan eksiliyor böyle konular açıldıkca. Yanlış anlamayın sizin yaptığınıza bir şey demiyorum. Lakin özelden yazmanız daha iyi. DC ya da benzeri bir yerden.
Doğru hocam, böyle düşünmemiştim, sağolun.

@Blacksidemre siz eskiden güzel mizahlı konular açar bizi güldürür eğlendirirdiniz. Böyle konular güzel olmuyor. Özelden konuşmanız daha iyi olur kral. İyi forumlar.
Bazı arkadaşlar mizahi kişiliğimle oynadığı için o konuları bıraktım. Öneri konularını da düşünmeden attığım için o furyayı da bıraktım. Ben yine de konu ile açmaya devam edeceğim. Bazı arkadaşlar soğutsa da konum onaylanmaya devam ettiği sürece bunu bırakmayacağım.

Çünkü iyi beğeni alıyorum. İlerideki teknik konularda çok saygın olacağıma inanıyorum. (!)

Bazı arkadaşlar mizahi kişiliğimle oynadığı için o konuları bıraktım. Öneri konularını da düşünmeden attığım için o furyayı da bıraktım. Ben yine de konu ile açmaya devam edeceğim. Bazı arkadaşlar soğutsa da konum onaylanmaya devam ettiği sürece bunu bırakmayacağım.

Çünkü iyi beğeni alıyorum. İlerideki teknik konularda çok saygın olacağıma inanıyorum. (!)

O zaman bir beğeni de benden gelsin sana.

Şaka bir yana mizah konusun bırakma sen olmasan bizi kim güldürecek. O alay edenleri de umursama unutmadım bir mizahını kendi payına ban atayım 😃.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı