@Vavien. İle soru cevaplama etkinliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir elektrik devresinin adı. Sevdiğim birisi kullanıyordu. O bırakınca üstüne kondum. Hayır, burada değildi o kişi.
Vavyen anahtarını mı kast ediyorsunuz?
Cins adamsın. Sana karşı bir sempatim var. Sevmek kelimesi bence daha büyük bir anlam taşıyor. Biri sorsa lafın gelişi olarak "Severim, iyi çocuktur." derim, orası ayrı.
Düşünceniz için teşekkür ederim.

@Vavien. Hobileriniz ne efendim?
Galiba göz ardı yemişim, üzüldüm.
Gözümden kaçmış 😄
Şimdi kitap okumak, film izlemek, spor yapmak falan dememi bekliyorsunuz değil mi? Hayır. Hiçbiri yok. K*çımın üzerine oturuyorum sabahtan akşama kadar.
Vaktimin çoğu bilgisayar başında geçiyor. Hayatımın çeşitli zamanlarında kitap okumuşluğum var. 21 yaşındaki çoğu kişiden daha fazla kitap okumuşumdur. Ama en son ne zaman okudun desen mart ayında korona muhabbeti ilk çıktığında okuldan fırsat bulup okumuştum kendimce. Sonra uzaktan dersler başlayınca kaldı. Ama temmuz gibi o da bitti. Adam akıllı bir işim kalmadı, yine de açıp okumadım.
Spor direkt sıfır. Dizi/film izlerim. Şu aralar çok sık değil ama kitap gibi 21 yaşındaki çoğu kişiden fazla dizi izlemişimdir. İngilizce bilgim onlardan ve oyunlardan gelir. Üniversitelerin hazırlıklarını muaf geçecek kadar İngilizce biliyorum.

Vavyen anahtarını mı kast ediyorsunuz?
Evet. Çoğu kişi öyle okuyor ama ben direkt yazıldığı gibi okuyorum. Fransızlar nasıl okuyor bilmiyorum. Bir internet sitesinde denk gelmiştim bahsettiğim kişiden görmeden önce ama Nick olarak kullanmak hiç aklıma gelmemişti.

Gözümden kaçmış 😄
Şimdi kitap okumak, film izlemek, spor yapmak falan dememi bekliyorsunuz değil mi? Hayır. Hiçbiri yok. K*çımın üzerine oturuyorum sabahtan akşama kadar.
Vaktimin çoğu bilgisayar başında geçiyor. Hayatımın çeşitli zamanlarında kitap okumuşluğum var. 21 yaşındaki çoğu kişiden daha fazla kitap okumuşumdur. Ama en son ne zaman okudun desen mart ayında korona muhabbeti ilk çıktığında okuldan fırsat bulup okumuştum kendimce. Sonra uzaktan dersler başlayınca kaldı. Ama temmuz gibi o da bitti. Adam akıllı bir işim kalmadı, yine de açıp okumadım.
Spor direkt sıfır. Dizi/film izlerim. Şu aralar çok sık değil ama kitap gibi 21 yaşındaki çoğu kişiden fazla dizi izlemişimdir. İngilizce bilgim onlardan ve oyunlardan gelir. Üniversitelerin hazırlıklarını muaf geçecek kadar İngilizce biliyorum.
Çok vasıfsız hissediyorum.

@Vavien. aklıma bir soru daha geldi. En sevdiğiniz oyun nedir?

Tahmin etmesi zor değil, ama sizin ağzınızdan duymak isterim :D
Aslında Assassin's Creed değil. En azından şimdilik. En sevdiğin X nedir sorusuna kesin cevap veremeyen biriyim ben. AC4 serinin en sevdiğim oyunu. Ama birisi bugün bana sorsa Witcher 3 derim. Ondan sonra ne dese Beyond: Two Souls derim. AC4'ü aldığımda daha lise 1'e gidiyordum. Okul yeni başlamıştı. Üzerinden kaç sene geçti, kaç oyun oynadım.
Seri hakkında şunu söyleyeyim Ezio'dansa her türlü Altair'i tercih ederim. Serinin bugünkü haline gelmesinin sebebi o ilk oyundur. Yoksa günümüzde Prince of Persia oynamaya devam ederdik.
Çok vasıfsız hissediyorum.
Geç gördüğüm için mi? Yapmayın hocam.

Ama birisi bugün bana sorsa Witcher 3 derim.
Screenshot_20200925-211429.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı