VDSL 2 için ISS seçimi

Niye ulaşamayasınız ki?

Böyle bir şey daha önce hiç duymadım, bir tek ücretli modem satıyorlar diye biliyorum. Ücretsiz veriliyorsa da ben bilmiyorum.

Çoğu kişi ulaşlılamıyor ya da cevap vermiyor gibi sebeplerden şikayette bulunmuşlar da.

TurkNet özgür iletişim fiber 100 de modemi ücretsiz veriyoruz yazıyor da aynısı özgür iletişim için de geçerli mi acaba diye.

Merhabalar 16 Ağustos günü lanet D-Smart'tan kurtulacağım fakat hangi internet sağlayıcısına geçeceğimi bilmiyorum.

Oturuduğum binada Kablonet fiber+100'e kadar VDSL 2 bağlantısı bulunmakta santrale uzaklığım 27 metre.

İçimden TurkNet geçmek diyor ancak internet üzerinde çok fazla şikayet var korkum o

GIBIRNet diye bir şey gördüm ancak merdiven altı internet gibi geldi gözüme ne kadar internet üzerinden iyi puan alsa da.

Kablonet geçmek istemiyorum çünkü gerçekten çok pahalı.

Ayrıca Yalova'da yaşıyorum TurkNet kullanan birini bulursam ping değerini soracağım ama :/
Fiber altyapınız olması halinde ancak modemi ücretsiz şekilde temin edebilirsiniz ve kaldı ki o modemi de taşınacağınız ya da aboneliğinizi iptal edeceğiniz zaman geri iade edersiniz, o modem hiçbir zaman size ait olmaz, sadece size zimmetlenir yani kısaca emanet modem diye düşünebiliriz. VDSL altyapınız olması halinde ise hiçbir ISS size ücretsiz bir şekilde modem vermez, kesinlikle faturaya ek taksit şeklinde modem ve kurulum hizmeti sunarlar sadece.

Şu anda ISS'lar arasında en iyi modem de bana göre TurkNet'in 12 ay boyunca 37,5 TL faturanıza ek olarak verdiği ZyXEL VMG8623-T50B. Ayrıca bu kadar korkmayın, zaten saha dolabının yanındasınız. Açıkçası bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum sizin hattınızda.

Fiber altyapınız olması halinde ancak modemi ücretsiz şekilde temin edebilirsiniz ve kaldı ki o modemi de taşınacağınız ya da aboneliğinizi iptal edeceğiniz zaman iade edersiniz, o modem hiçbir zaman size ait olmaz, sadece size zimmetlenir yani kısaca emanet modem diye düşünebiliriz. VDSL altyapınız olması halinde ise hiçbir ISS size ücretsiz bir şekilde modem vermez, kesinlikle faturaya ek taksit şeklinde modem ve kurulum hizmeti sunarlar sadece.

Şu anda ISS'lar arasında en iyi modem de bana göre TurkNet'in 12 ay boyunca 37,5 TL faturanıza ek olarak verdiği ZyXEL VMG8623-T50b. Ayrıca bu kadar korkmayın, zaten saha dolabının yanındasınız. Açıkçası bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum sizin hattınızda.

Çok teşekkür ederim yardımın için tek korkum boş VDSL port bulamamak şu an ADSL kullanıyorum kullandığım combo port mu değil mi onu da bilmiyorum yarın geçeceğim TurkNet'e yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı