VDSL 2 modem önerisi

Okidoki0

Centipat
Arkadaşlar konu başlıktan anlayacağınız gibi. Yeni internete geçeceğim. Muhtemelen NetSpeed, Millenicom veya TurkNet arasında gidip geliyorum bunun hakkında da öneri yapabilirsiniz. Bölge Adana/Yüreğir. Alabileceğim internet tarifeleri altyapımın desteklediği NetSpeed ve Millenicom için 100Mbps, TurkNet için 75 Mbps. Tabii ki biraz uygun bütçeli bana uygun bir modem alabilirsem benim için iyi olur fakat almışken sorun da yaşamak istemiyorum.
Bütçe olarak 500 tl ye kadar çıkabilirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar konu başlıktan anlayacağınız gibi. Yeni internete geçeceğim. Muhtemelen NetSpeed, Millenicom veya TurkNet arasında gidip geliyorum bunun hakkında da öneri yapabilirsiniz. Bölge Adana/Yüreğir. Alabileceğim internet tarifeleri altyapımın desteklediği NetSpeed ve Millenicom için 100Mbps, TurkNet için 75 Mbps. Tabii ki biraz uygun bütçeli bana uygun bir modem alabilirsem benim için iyi olur fakat almışken sorun da yaşamak istemiyorum.
Keenetic Extra DSL.

Biz de bir ara ASUS modem kullanıyorduk. Çok kötüydü.

Dediğim gibi ısındığı zaman çekilmez bir cihazdır AC serisinin giriş orta modelleri ben bu cihazdan bir müşterimde vardı içine bildiğin eski tip ekran kartlarında olan küçük soğutucu ve fan takmıştım. İşe yaramıştı.

ASUS modemlerinde arayüzü vs hızlı ama ısınma sorunu var ısınınca verimi düşüyor.
ASUS önerdiğiniz keenetic firmasından 10 kat daha köklü ve kaliteli bir firmadır. Isınma sorunu yok. Verimi'de düşürmüyor. Adı sanı duyulmamış avrupa amerika pazarında olmayan sadece türkiyede satılan işlemcisi dandik keenetic modemden; 150 tane özellik "varmış" gibi gösterilen şişme bir balon olan keenetic'den eminim ki onlarca kat daha iyi. Her modem önerisinin altına keenetic öneren insanlar samimi değil ben bu insanların para için bu işi yaptığını düşünüyorum. Firma adına çalışıyorsunuz galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı