VDSL altyapı nasıl yaptırırım?

Bilal Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Şu an altyapımızda ADSL mevcut fakat hızı yetersiz geliyor. Maksimumum verebileceği hız 13 Mbps. 3 yıldır kendine kendine yapılır diye bekliyorum ama maalesef yapılmadı beklemesi bile saçma. Bir de merkezi bir yerde yaşıyorum nasıl halledebilirim bu sorunu mu?

En yakın TT müdürlüğüne gidip dilekçe vermeniz lazım. Hem VDSL hem de FTTH için dilekçe vermenizi öneririm.

Bir dilekçe ile olacak şeyler değil. Sürekli baskı kurup, altyapı planlama ve erişim birimiyle görüşmeniz buna takiben dilekçe vermeniz gerekli. Sürekli çabalamanız gerekli.

Şu an altyapımızda ADSL mevcut fakat hızı yetersiz geliyor. Maksimumum verebileceği hız 13 Mbps. 3 yıldır kendine kendine yapılır diye bekliyorum ama maalesef yapılmadı beklemesi bile saçma. Bir de merkezi bir yerde yaşıyorum nasıl halledebilirim bu sorunu mu?

TT müdürlüğüne gidin dilekçe verin. Tabi sizi takmayacakları için bir dilekçeyle bırakmayın. Sürekli gidin sürekli söyleyin. Ne kadar çabalasınız da 3 4 aydan önce altyapınızı yapacaklarını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı