VDSL altyapı olmasına rağmen geçilemiyor

XxNOYA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, TürkNet kullanıyorum. Mahalleme 50M uzama T25 kabin VDSL kutusu geldi şu an aktif şekilde çaĺısıyor, ben de VDSL geçmek istediğimde aradım diyorlar altyapınız gözükmuyor diyor. TurkNet Türk Telekom'u arayın dediler, ben de aradım onlarda 35Mbps var. Altyapınız döşenmiş dediler ama ben Türk Telekom'a geçmek istemiyorum, TurkNet'te müdürlüğe falan git diyorlar. Nasıl yapmam gerekiyor, yardım edebilecek varsa?

Müsait port olmadığından ötürü geçemiyor olabilir misiniz? Eğer boşta VDSL Port yoksa sizi VDSL porta geçiremezler bunun için de bazı taktikler elbette vardır fakat beklemek ve sürekli kontrol etmek haricinde yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Müsait port olmadığından ötürü geçemiyor olabilir misiniz? Eğer boşta VDSL Port yoksa sizi VDSL porta geçiremezler bunun için de bazı taktikler elbette vardır fakat beklemek ve sürekli kontrol etmek haricinde yapabileceğiniz pek bir şey yok.

Yok gece kondu mahallesi zaten tek bizim apartman var altyapı daha 2 hafta önce aktif oldu boş port olmama imkanı yok Hayır turknett konuşmuş Türk Telekom'la VDSL altyapı gelmiş ama kablolar uyugun değilmiş ne saçma olay teşekkürler bu arada cevabın için

Yeni konular

Geri
Yukarı