VDSL altyapıda 12 aylık Comnet almak mantıklı mı?

Daha fazla  
Altyapi 70 Mbps VDSL ve Comnet'in 100 Mbps paketini 12 aylık almayı düşünüyorum. Ama forumda baktığımda TT altyapısı kullanan ISS'lerden VDSL altyapılarda sorun çıkabiliyormus bu yüzden 1 aylık deneme sonrasında sorun yoksa devam edersiniz varsa Türk Telekom'dan bağlatın diye bir tavsiyeler gördüm. Lakin şu anda deneme yapıp 1 ay sonrasında 2 kata çıkabilecek bir fiyat ödemekten de korkuyorum.

Kısaca Comnet'te 12 aylık alımda bir sorun olduğunda iade imkanı gibi bir şey var mı?

Ayrıca VDSL altyapılarda maksimum kapasite kullanmayın diyenlerde gördüm ne kadar doğru? Eğer böyle bir şey varsa 35 Mbps'lik pakete yönelmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapi 70 Mbps VDSL ve Comnet'in 100 Mbps paketini 12 aylık almayı düşünüyorum. Ama forumda baktığımda TT altyapısı kullanan ISS'lerden VDSL altyapılarda sorun çıkabiliyormus bu yüzden 1 aylık deneme sonrasında sorun yoksa devam edersiniz varsa Türk Telekom'dan bağlatın diye bir tavsiyeler gördüm. Lakin şu anda deneme yapıp 1 ay sonrasında 2 kata çıkabilecek bir fiyat ödemekten de korkuyorum.

Kısaca Comnet'te 12 aylık alımda bir sorun olduğunda iade imkanı gibi bir şey var mı?

Ayrıca VDSL altyapılarda maksimum kapasite kullanmayın diyenlerde gördüm ne kadar doğru? Eğer böyle bir şey varsa 35 Mbps'lik pakete yönelmeli miyim?

Taahhütlü hat almanızı önermem. Netspeed alabilirsiniz.

İlk 14 gün iade şansınız var diye biliyorum. Ve Comnet'e 1 şubat itibari ile zam gelecek.
Yani altyapınızda sorun yoksa Comnet kaynaklı çok sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum ama 12 aylık alıyorsunuz ileride ne olur bilemeyiz.
100 Mbps alıp 50 megabit ya da hat değerleriniz iyiyse 70 Mbps'e sabitlettirip kullanabilirsiniz tabii ki bu durumu müşteri hizmetlerine danışmanız daha iyi olur. Ya da 35Mbps yeter diyorsanız oda olur.
Bence 12 aylık mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı