VDSL başvuru nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 8B
Hocam taşınacağımız sitede bizim iç kapı no 22 ve ADSL diyor. İç kapı no K diye bir seçenek var. Onu seçtiğimiz zaman HiperNet alabilirsiniz diyor.

Dediğim gibi sen bir telefonla canlı görüşme sağla internet üzerinden sorgulamaya güven olmuyor yanıltabiliyor. Şu an sorgulama yaptım mesela altyapı yok olarak gözüküyor benim adrestede. 😀

Dediğim gibi sen bir telefonla canlı görüşme sağla internet üzerinden sorgulamaya güven olmuyor yanıltabiliyor. Şu an sorgulama yaptım mesela altyapı yok olarak gözüküyor benim adrestede. 😀
Öyle yapacağım ama tüm firmaların sitesi aynısını dedi. Ben haftaya taşındığımız zaman bir sorgulama yapayım. Haftaya kaldı iş.

İmzaya gerek yok. Turknet altyapı sorgulamasında kaç çıkıyor? Sizin orada VDSL varsa yüksek ihtimal siz de alabilirsiniz. Belki VDSL konusunda port gibi şeyler varsa orasını bilemem.
Şuan orada Türknet kullanılıyor. Dairede oturan kişi bu hafta sonu çıkacak. Bu sebeple göremiyorum. Özgür iletişim paketi kullanılıyor yazıyor. 22 daireli binada bir dairede hipernet diyor birinde ADSL diyor kafayı yiyeceğim.

Şuan orada Türknet kullanılıyor. Dairede oturan kişi bu hafta sonu çıkacak. Bu sebeple göremiyorum. Özgür iletişim paketi kullanılıyor yazıyor. 22 daireli binada bir dairede hipernet diyor birinde ADSL diyor kafayı yiyeceğim.
Aynı daireyi sorgulamanıza gerek yok. Binada başka daireyi de sorgulayabilirsin. Dairede oturan kişiye de sorun isterseniz.

Aynı daireyi sorgulamanıza gerek yok. Binada başka daireyi de sorgulayabilirsin. Dairede oturan kişiye de sorun isterseniz.
Aynen bakayım bir saniye. Bizim alt daire için türk telekom hipernet dedi.
Alt daire sonucu.
Screenshot_20201028-145052_Chrome.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı