VDSL başvuru nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 8B
Varmı bizde de 😱.
Hiç bilgim yok 😢.
Ek olarak yan daire için türk telekom VDSL dedi.
Benim yan dairede de şöyle gözüküyor. Sizde 100 mbps'ye kadar download upload yazmamışlar. YAPA olmayınca öyle mi çıkıyor acaba?

Screenshot_9.png

Varmı bizde de 😱.
Hiç bilgim yok 😢.
Ek olarak yan daire için türk telekom VDSL dedi.
Bu arada 35'e kadar denilirse santral uzaklığına bağlı olarak daha düşük alma ihtimali de var. Etraftaki dairelerin binaların VDSL ile kaç hız aldıklarını öğrensek daha emin olurdun.

Benim yan dairede de şöyle gözüküyor. Sizde 100 mbps'ye kadar download upload yazmamışlar.
Aktif altyapı yazmışlar sana. Ben değilim muhtemelen.
Bu arada 35'e kadar denilirse santral uzaklığına bağlı olarak daha düşük alma ihtimali de var. Etraftaki dairelerin binaların VDSL ile kaç hız aldıklarını öğrensek daha emin olurdun.
O bilgileri maalesef şuan öğrenemem 😔.

Aktif altyapı yazmışlar sana. Ben değilim muhtemelen.

O bilgileri maalesef şuan öğrenemem 😔.
Evet muhtemelen aktif olunca YAPA oluyor. YAPA yoksa VAE oluyordu galiba. Sonuçta oraya taşınacaksınız değil mi? Yani taşınma durumunu buna göre yapmayacaksınız değil mi?

Evet muhtemelen aktif olunca YAPA oluyor. YAPA yoksa VAE oluyordu galiba. Sonuçta oraya taşınacaksınız değil mi? Yani taşınma durumunu buna göre yapmayacaksınız değil mi?
Yok ailem için önemli değil internet alt yapısı. Benim açımdan önemli. O yüzden taahhüt bitince babama söyleyip Türknet'e geçiş yaptıracağım.
Sonuçta oraya taşınacaksınız değil mi?
Evet taşınacağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı