VDSL geçişte internet kesintisi olur mu?

AHMETAKINCI

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben Türk Telekom ADSL paketten VDSL pakete geçmek istiyorum altyapım destekliyor. Şimdi malumunuz uzaktan eğitim dönemindeyiz bana 2 ila 15 gün arası internet kesintisi olabileceği söylendi bu yasal olduğu için söylenen bir şey mi yoksa gerçekten internetim kesilecek mi? Çünkü 1 gün kesilmesi bile beni mağdur eder

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim internetimizde ADSL'di, VDSL yapmışlar. Bizde kesinti olmadı. Bu arada biz kendimiz geçmedik Türk Telekom kafasına göre geçirmiş.

VDSL geçiş işlemim bitmiş durumda 1 gün sonra işlem bitti ve herhangi bir internet kesintisi yaşamadım geçiş yapılana dek önceki tarifemden yararlandım. Ancak şu duruma çok şaşırdım paket hızım 20 Mbps ama ben 22 Mbps falan dahi alıyorum upload en fazla 2Mbps dediler bazen 4.5 bile alıyorum.
VDSL geçiş işlemim bitmiş durumda 1 gün sonra işlem bitti ve herhangi bir internet kesintisi yaşamadım geçiş yapılana dek önceki tarifemden yararlandım. Ancak şu duruma çok şaşırdım paket hızım 20 Mbps ama ben 22 Mbps falan dahi alıyorum upload en fazla 2Mbps dediler bazen 4.5 bile alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı