VDSL hat değerlerine göre hız tespiti

VDSL portları doludur ama ADSL portları boş olduğu için öyle demesi normal. Dediğiniz gibi olması için hiç boş portun bulunmaması gerekir.
O zaman yapılacak şey İSS geçişi yapmak. Geçiş yaptıktan sonra 100 Mbps pakete çıkarılabilir. Zira önce aboneliği iptal ettirip sonra geçiş yapmak portu kaybetme riskini artırır.

Az bi ücret çıkmıyor hocam, maddi sıkıntılardan öyle yapmam zor şu an.
TurkNet cayma bedelinin 120 ₺ kısmını karşılıyor.

Az bi ücret çıkmıyor hocam, maddi sıkıntılardan öyle yapmam zor şu an.
Hangisine geçmeyi isterseniz mh'ye taahhütüm bittiği zaman işlemler tamamlansın derseniz cayma bedeli de çıkmaz. Sadece bildiğim kadarıyla son faturayı ödersiniz.

Hangisine geçmeyi isterseniz mh'ye taahhütüm bittiği zaman işlemler tamamlansın derseniz cayma bedeli de çıkmaz. Sadece bildiğim kadarıyla son faturayı ödersiniz.
Hocam peki ben şu an nasılsa bi port kullanıyorum, bu portu başkasına verme gibi bir şey olabilir mi ? Taahhüt bitince ailemle konuşup geçiş yaparım büyük ihtimalle. Ayrıca bi taşınma konusu var şu aralar.
Söyledik zaten :) Stabili geçer yine de ancak stabilde olması daha sağlıklı olur.
🙂 Teşekkürler hocam.

Hocam peki ben şu an nasılsa bi port kullanıyorum, bu portu başkasına verme gibi bir şey olabilir mi ? Taahhüt bitince ailemle konuşup geçiş yaparım büyük ihtimalle. Ayrıca bi taşınma konusu var şu aralar.
Evet taahhütünüz bittiğinde muhtemelen internet hizmetiniz kapanacaktır. Bundan dolayı birileri portunuzu kapabilir maalesef. Ayrıca geçiş yapmak için taahhüt bitimine 1 hafta kalası İss ile görüşüp geçiş yapmak istediğinizi belirtin onlar yardımcı olacaklardır.

Evet taahhütünüz bittiğinde muhtemelen internet hizmetiniz kapanacaktır. Bundan dolayı birileri portunuzu kapabilir maalesef. Ayrıca geçiş yapmak için taahhüt bitimine 1 hafta kalası İss ile görüşüp geçiş yapmak istediğinizi belirtin onlar yardımcı olacaklardır.
Taahhüt bitince interneti kapatmıyorlar. Taahhütsüz olarak devam ediyorsunuz.

Geri
Yukarı