VDSL internet önerisi

Rosseckx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sovngarde
Selamlar. VDSL internete geçiş yapacağım. Geçen bir Millenicom tabelalı internet bayisine gittim. Millenicom'u bayağı yerip TurkNet'i önerdi. Fazlasıyla TurkNet önerisi yaptı. Haliyle biraz şaşırdım. TurkNet'in müşteri hizmetleri konusunda eleştirmeme de aldığım cevap "Evet ulaşmak zor. Bayi olarak biz bile zorlanıyoruz. Ama TurkNet'te internet üzerinden arıza kaydı oluşturabiliyorsunuz."du.

Screenshot_23.png

Hangisini tercih etmemi önerirsiniz? Millenicom, TurkNet ve NetSpeed arasında gitmekteyim. Ayrıca taahhütsüz internette modem alabiliyor muyuz? Kaliteli olan modemimizde sıkıntı var eski olanı kullanıyoruz ve muhtemelen VDSL desteklemiyordur.

Son düzenleme:
Selamlar. VDSL internete geçiş yapacağım. Geçen bir Millenicom tabelalı internet bayisine gittim. Millenicom'u bayağı yerip TurkNet'i önerdi. Fazlasıyla TurkNet önerisi yaptı. Haliyle biraz şaşırdım. TurkNet'in müşteri hizmetleri konusunda eleştirmeme de aldığım cevap "Evet ulaşmak zor. Bayi olarak biz bile zorlanıyoruz. Ama TurkNet'te internet üzerinden arıza kaydı oluşturabiliyorsunuz."du.
NetSpeed'den sorgulayınca çıkan sonuç:

Eki Görüntüle 944445

Hangisini tercih etmemi önerirsiniz? Millenicom, TurkNet ve NetSpeed arasında gitmekteyim.
Hocam 3'ü de aynı şeyin laciverti. Birisinin verdiği hizmet diğerinden daha iyi diyemem. Farklı evlerde Turknet ve Millenicom kullandım. Millenicom'u 3 haftadır kullanıyorum. Ama eğer muhattap arıyorsanız Millenicom'da saniyede ulaşılabilen bir müşteri hizmetleri var. Gerçi aradığınızda sürekli modemi kurcalamanızı istiyorlar şunu şunu yap diye. Yapamazlarsa arıza kaydı oluşturuyorlar. Tamamen şans işi. Altyapısı berbat olup söven de var. İyi olup fanboyluk yapan da. Herhangi birisinin 35/6 paketini alabilirsiniz. Deneyiminiz "bence" 3'ünde de aynı olacaktır. Millenicom 1 ay ücretsiz kullanmak isterseniz referans kodumu verebilirim.

NetSpeed denemedim ama TurkNette internet düşmelerim oluyodu, hava durumuna bağlı olarak portların çöktüğünü bile gördüm, Millenicomda sürekli düşüyodu fazla hız verdikleri için, çağrı merkezi bir şey bilmiyor işlem yapamıyor, üst çağrı merkezine de kolay kolay ulaşamıyorsunuz, iptal ettiremedim halen. Pahalı da olsa superonline ve ttnet'ten devam derdim. Düşüncem bu.

Hocam aşağı yukarı hepsinde alacağınız sonuç aynı olur siz daha fazla para verip kesin bir şekilde benimle iletişime geçilsin mi istiyorsunuz yoksa daha az para verip daha meşakkatli bir iletişimi mi tercih ediyorsunuz.

Sorman gereken kişi aslında başta komşuların ve mahalleden tanıdıkların. Ben vodafone 100e 20 kullanıyorum sınırsız ve 79 lira. Cuma akşamı arıza kaydı oluşturduğumda cumartesi sabahı teknik ekip evde oluyor. Bizim mahallede açık ara farkla vodafone iyi ama vodafone al diyemem çünkü başka yerde berbat hizmet sunuyor olabilir. O yüzden bulunduğun bölgeyi iyice araştır.

Arkadaşlar Netspeed'de karar kıldım. Başvuru yapıyorum ve birinin referans kodunu kullanabilirim. Karşılıklı 12 ay boyunca 5 TL fatura indirimi alacağız. Konusunu açtım fakat moderatör herhalde ben referans kodumu veriyorum zannetti. Netspeed kullanıcısı varsa referans kodunu alabilirim. Kayıt olurken kullanacağım.

Arkadaşlar Netspeed'de karar kıldım. Başvuru yapıyorum ve birinin referans kodunu kullanabilirim. Karşılıklı 12 ay boyunca 5 TL fatura indirimi alacağız. Konusunu açtım fakat moderatör herhalde ben referans kodumu veriyorum zannetti. Netspeed kullanıcısı varsa referans kodunu alabilirim. Kayıt olurken kullanacağım.
Hocam paylaşayım ben madem istiyorsunuz,
TOM76N

Yeni konular

Geri
Yukarı