VDSL portu olup olmadığını anlama

uqurkaya9

Centipat
Selamlar aynı saha dolabında dibindeki binada port var diyor benim binama port yok diyor, bu nedir anlamadım. TTNET ADSL 12MB kullanıyorum binada portum var VDSL'e geçirmiyorlar benim binaya VDSL portu mu yok anlamadım. Arıyoruz VDSL alabilirsiniz diyor işlemi başlatıyorum 1 saat sonra geçiş tamamlanamadı falan diyorlar tekrar arayınca altyapınız yetersiz gibi bir saçmalıkla geçiştiriliyorum :D.

1.png

2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar aynı saha dolabında dibindeki binada port var diyor benim binama port yok diyor, bu nedir anlamadım. TTNET ADSL 12MB kullanıyorum binada portum var VDSL'e geçirmiyorlar benim binaya VDSL portu mu yok anlamadım. Arıyoruz VDSL alabilirsiniz diyor işlemi başlatıyorum 1 saat sonra geçiş tamamlanamadı falan diyorlar tekrar arayınca altyapınız yetersiz gibi bir saçmalıkla geçiştiriliyorum :D.

Eki Görüntüle 684515

Eki Görüntüle 684516
Bu adresten altyapınızın hangi DSL teknolojisini desteklediğini ve buna ait port olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Sorguluyorum aynı, benim binaya VDSL port yok mu demek oluyor bu durum? Aynı santralden hizmet alıyoruz anlamadım.
Bilemiyorum ve gerçekten saçma bir durum. Arıza talebi oluşturun ve eğer saha ekiplerini bir yerde görürseniz söyleyin, mümkünse port açsınlar. Veyahut bölge müdürlüğüne de şikayet dilekçesi verebilirsiniz. Ayrıca bu hesabın tweetlerinin altına da durumu yazabilirsiniz.

Bilemiyorum ve gerçekten saçma bir durum. Arıza talebi oluşturun ve eğer saha ekiplerini bir yerde görürseniz söyleyin, mümkünse port açsınlar. Veyahut bölge müdürlüğüne de şikayet dilekçesi verebilirsiniz. Ayrıca bu hesabın tweetlerinin altına da durumu yazabilirsiniz.

BTK ve açık kapıya şikayetleri bıraktım müdürlüğe gittim orada oturan arkadaş altyapınız o kadardır tarzı konuştu durumu biraz ileriye taşıyıcam bakalım ne çıkacak. Maillere, çağrı merkezinde detayli bilgi verilmiyor bir de söylediğin arkadaşa twit atayım bakalım dönüş olacak mı. Türk Telekom'un sıkıntısı teknik bilgisi olmayan elemanlar anlaşılan.

Yeni konular

Geri
Yukarı