VDSL/VDSL2 modem önerisi

Kaynağı neresi bu bilginin?

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom İl Müdürü, Türk Telekom Çalışanları ve Türk Telekom Fiber döşeyen elemanlar.

O taraf bak bakalım neler yapıyor. Terbiyesiz @394919

Son düzenleme:
Türk Telekom müşteri hizmetleri, Türk Telekom il müdürü, Türk Telekom çalışanları ve Türk Telekom fiber döşeyen elemanlar.

İstanbul'un göbeğinde yaşıyorum 2 yıldır fiber için savaş veriyorum hala 50 Mbps internet kullanıyorum o da ankastre uzak olduğu için 35 alıyorum. TurkNet kullanıyorum onlar da gelip altyapı yapmıyor diyeceklerim bu kadar.

İstanbul'un göbeğinde yaşıyorum 2 yıldır fiber için savaş veriyorum hala 50 Mbps internet kullanıyorum o da ankastre uzak olduğu için 35 alıyorum. TurkNet kullanıyorum onlar da gelip altyapı yapmıyor diyeceklerim bu kadar.

Reis ben doğuda yaşıyorum, bulunduğum şehirde hiç fiber yok. Doğuda olduğumuz için bize pek önem vermezler. Ama şu an bakıyorum her yere CANLA BAŞLA fiber çekiyorlar. Nasıl olur, dedim.
İstanbul'un göbeğine neden çekmiyorlar tam olarak anlayamadım.
Fiber için yalnız mı başvurdunuz, eğer yalnız başvurmuşsanız size destek vermemeleri normal. Mahalleli olarak toplu olarak başvurursanız yaparlar.

Reis ben doğuda yaşıyorum, bulunduğum şehirde hiç fiber yok. Doğuda olduğumuz için bize pek önem vermezler. Ama şu an bakıyorum her yere canla başla fiber çekiyorlar. Nasıl olur, dedim.
İstanbul'un göbeğine neden çekmiyorlar tam olarak anlayamadım.
Fiber için yalnız mı başvurdunuz, eğer yalnız başvurmuşsanız size destek vermemeleri normal. Mahalleli olarak toplu olarak başvurursanız yaparlar.

Yok sorun başvurmak değil. Belediyeler altyapı için kazı çalışmalarına izin vermiyor. Yeni yapılan konutlara zaten GigaFiber çekiliyor ama bizim gibi mevcut müşteriler için belediyeler kazı çalışmalarına izin vermiyor. Çerkezköyde dahi GigaFiber kullanan arkadaşlarım var İstanbul'da 50'yi göremiyorum bulunduğum yer dağ başı da değil. Maalesef çalışmalar yetersiz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom İl Müdürü, Türk Telekom Çalışanları ve Türk Telekom Fiber döşeyen elemanlar.

Hiç inanmıyorum dostum, ama bakalım umarım dedikleri gibi olur, daha 12-13 Mbit hızı zor görenler var hem de şehir merkezinde.

Geri
Yukarı