VDSL vs fibernet

REDJ3ULL

Hectopat
Arkadaşlar eve internet bağlatacağım. Ama şirketler arasında kararsız kaldım apartmanda Kablonet fiber var ve 25 Mbps internet 125 TL.

TurkNet Kablonet altyapısı kullanmadığı için VDSL bağlatabiliyorum o da Max 80 Mbps veriyor 100 TL.

Hangisi daha mantıklı açıklarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam Kablonet'in paketlerini arastirip daha iyi paket bulup secerdim. Kablonet en iyi firmalardandir. TurkNet ise altyapin 80 ise altyapi kalitene bagli olarak 50 75 hiz verebilir 80 MB uzerind3n tahminimce.

Ben olsam Kablonet'in paketlerini arastirip daha iyi paket bulup secerdim. Kablonet en iyi firmalardandir. TurkNet ise altyapin 80 ise altyapi kalitene bagli olarak 50 75 hiz verebilir 80 MB uzerind3n tahminimce.

Kablonet herkes tarafından seviliyor biliyorum ama 75 Mbps 155 TL'ye geliyor TurkNet ne kadar alabiliyorsa o kadar vermede garanti veriyor zaten ama fiber mi VDSL mi ondan kaldım.

Fiber ile 25 dediğinde 25 alırsın, örneğin ben 100 MBps hızım var 100 rahat alıyorum, müşterimde VDSL üzerinden 75 deniliyor oda 73 MBPs alıyor. Benim tavsiyem TürkNet al, eğer memnun kalmazsan zaten iptal ettirebiliyorsun.

Fiber ile 25 dediğinde 25 alırsın, örneğin ben 100 Mbps hızım var 100 rahat alıyorum, müşterimde VDSL üzerinden 75 deniliyor oda 73 Mbps alıyor. Benim tavsiyem TurkNet al, eğer memnun kalmazsan zaten iptal ettirebiliyorsun.

Peki bulunduğum şehirde TurkNet yok nasıl olacak. Bir de bağlarken modem ücreti vs ücretler alınıyor mu?

3 sne oldu hatirlamiyorumda. Modemin yoksa zaten alacaksin parayla. Kurulum ucreti vardi taksitle faturaya yansitiyolwr 3 mu 4 taksit 120 TL idi en son.

Peki bulunduğum şehirde TurkNet yok nasıl olacak. Bir de bağlarken modem ücreti vs ücretler alınıyor mu?
TurkNet sadece fiber hizmetinde ücretsiz modem tahsis ediyormuş. :)
Modem alırım diyorsan TurkNet ile içli dışlı olabilirsin, yok ben uğraşmam diyorsan Kablonet fibere geç.

Yeni konular

Geri
Yukarı