VDSL2 hat değerlerine göre alınacak hızı hesaplama

Şu an 8 Mbps ADSL kullanıyorsunuz. Bu port türü ile en fazla 16 olur. Eğer VDSL portu varsa daha fazlası mümkün olur. Siz de şuradan adres girip sorgulama yapın.

Ben 20 Mbps ADSL paket kullanıyorum fakat santralden buraya 8 kalıyor geçenlerde 11 alıyordum 8'e düşürüldü.

Screenshot_3.png

Bu da Türk Telekom:

Screenshot_4.png

Yan binamda fiber var mis gibi kullanıyorlar biz en fazla ADSL alabiliyoruz şaka gibi gerçekten.

Ve burası İstanbul Pendik merkeze yakın bir konumda.

Ben 20 Mbps ADSL paket kullanıyorum fakat santralden buraya 8 kalıyor geçenlerde 11 alıyordum 8'e düşürüldü.

Eki Görüntüle 1032213

Bu da Türk Telekom:

Eki Görüntüle 1032216

Yan binamda fiber var mis gibi kullanıyorlar biz en fazla ADSL alabiliyoruz şaka gibi gerçekten.

Dilekçe vererek fiber internet başvurusunda bulunabilirsiniz. Türk Telekom artık fiber dönüşüme büyük ölçüde destek veriyor şu sıralar.

Eki Görüntüle 1032213

Bu da Türk Telekom:

Eki Görüntüle 1032216

Fiber hangi firmaya aitse gidiyorsun dilekçe veriyorsun. Yan binanda fiber varsa eğer 1 ay içerisinde sana o hattan pasif kalan bir fiber bağlantı sağlarlar. Ancak bunun için 24 aylık sözleşme istiyorlar.

Dilekçe vererek fiber internet başvurusunda bulunabilirsiniz. Türk Telekom artık fiber dönüşüme büyük ölçüde destek veriyor şu sıralar.

Bunu kabul etmek zor. Kaç kez dilekçe verdiğimi biliyorum. Sözleşme dahi imzaladığımı biliyorum. Vermiyorlar işlerine gelmeyince.

Bunu kabul etmek zor. Kaç kez dilekçe verdiğimi biliyorum. Sözleşme dahi imzaladığımı biliyorum. Vermiyorlar işlerine gelmeyince.
Üstünde durmak lazım bu işlerde. Ben 1 sene altyapısız yaşadım. Her hafta müdürlüğe gidip telekom amiri ile konuşurdum. Sağolsun bana yardımcı oldu. 4 ayda GPON çektiler sağolsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı