VDSL'e geçiş sonrası CAT6 kabloya geçilmeli mi?

Eyupbayuk1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba hat değerlerinden çok anlamıyorum yakın zamanda VDSL'e geçtim sizce CAT6 kabloya geçeyim mi?

Screenshot_2021-10-20-22-19-53-618_com.android.chrome.jpg

Paketim 100 fakat inatla alt yapın yüzünden 100 alamazsın deniliyor doğru da olabilir ama pek bilmiyorum.
Altyapı kontrolü yaptırdın mı? Belki gerçekten alamıyorsundur.

Türk Telekom aradığım zaman altyapın Max 80Mbps destekliyor diyorlar aradım 100Mbps yapın bağlantım koparsa geri ararım dedim gerek yok zaten desteklemez dediler.
Saçma olmuş sanki. 100'lük tarife alırsan ve altyapın 80 destekliyorsa 80'ini alman gerek bu durumda. 100 üzerinden 80 almak da kazanç bence. Yüz yüze bir görüş derim.

Saçma olmuş sanki. 100'lük tarife alırsan ve altyapın 80 destekliyorsa 80'ini alman gerek bu durumda. 100 üzerinden 80 almak da kazanç bence. Yüz yüze bir görüş derim.

Müdürlük aşırı yakın gidip görüşeceğim daha önce de ADSL'de tuhaf sorun yaşadım tahmini hız 10Mbps alırsın dediler 10 verdiler aynı şekil müdürlüğe gidip hızı 20 yapar mısınız dedim yine aynı şekil altyapın desteklemiyor bağlantı kopar dendi ve kopmadı 20Mbps kullandım altyapı gelişmesi yaptık falan dediler bilmiyorum gerçekten doğru olabilir ama yine de gidip 100Mbps için konuşcam.

Müdürlük aşırı yakın gidip görüşeceğim daha önce de ADSL'de tuhaf sorun yaşadım tahmini hız 10Mbps alırsın dediler 10 verdiler aynı şekil müdürlüğe gidip hızı 20 yapar mısınız dedim yine aynı şekil altyapın desteklemiyor bağlantı kopar dendi ve kopmadı 20Mbps kullandım altyapı gelişmesi yaptık falan dediler bilmiyorum gerçekten doğru olabilir ama yine de gidip 100Mbps için konuşcam.
Hat değerlerin çok iyi 100 mbps'de kopma yaşamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı