Ve karşınızda "Technopat Kimlik Sorgulama" programı

Herkes kendini işaretler ve o kadar anket seçeneği olmaz.
Her üyenin kendi isminin olmasına ne gerek var?
Soru; Programda yer almak istiyor musunuz?
Şıklar;
Evet
Hayır
Sürprizbozanda yer alan örnek anketteki gibi bir anket yapılsa gayet yeterli olur. :)
244B Üye "Evet" seçeneğini işaretlemeyeceği için, iş yükü de önemli miktarda azalır.

Bu basit diye adlandırılan yazılımı bile çözemeyen biriyim. Yazılım geniş bir dünya :D

Her neyse, zaman bulup güncellersen ben de bekliyorum adımı dostum :) Kimse de dememiş zamanın var mı, müsait misin diye. Anlayışı biz sağlayalım bari :)

@BilgisayarKurdu Sana da yakıştıramadım isim şakası yapmak mı aklına geldi ancak? :)
Vay be. Jeton altı yıl sonra düştü. 🤨 "Bilim adamları jetonun kareli olabileceğini düşünüyor. :D)
--------------
@BilgisayarKurdu
E66kran Alhhhıntısı.JPG

@MF geliyor ban. 😬 :D

Son düzenleme:
2013 seneleri programlamaya merak saldığım zamanlar, sistem toplamak isteyen arkadaşlar için her bütçeye ek olarak monitör - ses sistemi - klavye - mouse gibi çevre birim tercihleri isteyip istemediğinizi de belirtebildiğiniz bir program da yazmıştım.

Şuan bu programı güncellemeye kalksam üye sayısı yüzünden çok fazla mesai yapmak gerekecek :) Üyelerin birbiri hakkında yorum yapabildiği bir sistem tasarlamaya kalksam Technopat hesabını doğrulama işlemi sıkıntı yaratacak. Hesaplar doğrulatılmazsa yorum sistemi art niyetli kişiler tarafından kullanılabilir. Bu sebeple güncellenmesi pek mümkün görünmüyor.

Programı indirip ne yazdığımı kontrol ettim. Keşke zamanı geri alma şansım olsa da düzeltebilsem :)
Kodlama dili nedir?

Geri
Yukarı