Veda Vakti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Birlikte geçirdiğimiz yaklaşık 2 ayın ardından veda vakti geldi. Geçen sene de olduğu gibi derslerimle ilgilenmem gerekiyor. Site ile ilgilenecek vakit bulamayacağım. Bu kısa zaman içinde birlikte çok vakit geçirdik. Forumda 3 yılda yazdığım kadar mesaj yazdım. :) Bilgi alanımdaki konuları boş geçmemeye çalıştım.

Bu zaman zarfında yardımcı olabildiysem ne mutlu. 2 ay önce, döndüğümde kimse hatırlamıyordu beni. :) Tüm üyeler tanımıştır bu zaman içinde. Seneye kısmet olursa geldiğimde yeni yüzler olacaktır aramızda mutlaka. Bir sene içinde çok gelişti Technopat. İlk katıldığım günü hatırlıyorum. Kimsecikler yoktu. 100 mesaj anca yazılıyordu günde. :) O günlerden bu günlere geldik. Artık konulara zor yetişiliyor. Tekrar geldiğimde belki de birkaç kat daha büyümüş halde olacak burası. :) Bu sefer tanıyan daha çok olur herhalde. :)

Konunun altına yorum yazacak arkadaşlar yönetim vb. ile ilgili görüş bildirmezlerse sevinirim. Burada kendi adıma konuşuyorum çünkü. Kendimle ilgili yorumları duymak isterim. Zaten çizgi dışına çıkılırsa konu kapatılır. :)

Kırdığım kimse oldu mu bilmiyorum. Olmuşsa da affola. Hepimiz zaman zaman gerilebiliyoruz. Bulunduğum süre içinde herkese iyi davranmaya çalıştım.

Sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Seneye görüşürüz[emoji20] Egemen Abi.

Ben de 7.sınıfa geçtim. Ben de artık Technopat'a giremem. 7.sınıf çok önemli.

Sen yok iken LG G2'ler öksüz kalacak. :D Derslerinde başarılar.

Kendine iyi bak. Bu arada kaçıncı sınıftasın? @Egemen

Seni özleyeceğiz :). Benim de derslerim başlıyor gitmek zorunda kalmak insanı çok üzüyor ama mecburuz :). Umarım başarılı bir sene geçirirsin. Seni umutla bekleyeceğiz.

Helal olsun. İnşallah biz de TIP kazanırız.

Valla ben de üzüldüm. G2'ler öksüz kalmaz da Xperia'ları bilmiyorum. :D Başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı