Vega 56 almak mantıklı mı?

Az önce bir konuyla karşılaştım, 1080 FTW modellerinin VRAM yaktığından bahsediyordu. Doğruluğu nedir?

Bununla ilgili bir şey duymadım ama daha tecrübeli arkadaşlarda baksınlar ama EVGA NVIDIA cephesinde en sağlam markalardan biriydi artık 4000 beraber yoklar ama bende 3000 serisinde EVGA kullanıyorum.

Bununla ilgili bir şey duymadım ama daha tecrübeli arkadaşlarda baksınlar ama EVGA NVIDIA cephesinde en sağlam markalardan biriydi artık 4000 beraber yoklar ama bende 3000 serisinde EVGA kullanıyorum.

Evet biliyorum ama sanırım 1080'lerde FTW serisi sorunluymus, 1070 de öyle mi diye merak ettim.

Blower tasarım almayın, çok sesliler.
Gigabyte dışında diğer çift veya 3 fanlı tasarımlardan alabilirsiniz.

Blower tasarım almayın, çok sesliler.
Gigabyte dışında diğer çift veya 3 fanlı tasarımlardan alabilirsiniz.

Onları bulamadım, bulduklarimda RX6600 parası yazmış. 1660S bakayım dedim onda da hep giriş modeller vardı onu da ben istemiyorum. 2.5'a Gigabyte 2 fanli 1070 Ti buldum eğer kendi kartimi satarsam onu almaya niyetliyim. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-nvidia-gtx-1080-ekran-karti-1109606010/detay bunu buldum, kart HP'nin kasalarında kullandığı kartmis araştırdığım kadarıyla, sahibinin kart hakkinda tek bilgisi 1080 olduğu bu sebepten 2700'e kadar fiyatı kırarım diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı