Vega 56 Unigine Superposition 1080P Extreme Sonuçları

Hocam 6-7 ay garantisi kalan kartları sahibinden, letgo gibi sitelerde 1600 gibi saçma sapan fiyatlara koymuşlar. Benim kartım daha 2 aylık bile değil. O fiyattan yukarı satabilirim bence.
RX 590 piyasasını pek bilmiyorum hocam, ancak dediğiniz gibi ise 1500 TL'ye rahat satarsınız.

RX 590 piyasasını pek bilmiyorum hocam, ancak dediğiniz gibi ise 1500 TL'ye rahat satarsınız.
Benimde çok bir bilgim yoktu. Biraz araştırayım dedim ikinci el fiyatları çok yüksek. Olmadı satmayı deneyeyim satabilirsem bir Vega 56 araştırırım.

@Afkborn UV ile 2060 kadar güç çekip 5700 ve 2070-2060S'e kafa tutuyor kart. Eğer 64 olanı bulabilirsen 2070S'e kafa tutabilirsin. Ben piyasada uygun bulamadığım için Vega 56 aldım. Ayrıca bazı Vega 56'lara 64 BIOS'u atınca bazı çekirdekleri açılıyormuş. Ben biraz şanssızım herhalde, aynı kaldı benim :)

1.gif

@Tolga Samet kafamda var bir plan eğer alabilirsem size kesinlikle başvuracağım zaten. Öncelikle kartımı satmayı deneyeyim. Bir diğer durum Vega 56 veya Vega 64 alsam 550W 80+ PSU yeterli gelir mi?

Dual BIOS özelliği yok kartın, o yüzden riske girmek istemiyorum.
Bellekler de Hynix değil Samsung aslında Vega64 VBIOS flashı için en uygun bellek.

Yeni konular

Geri
Yukarı