Vega 8'i GPU 0 yapmak

Burakbakrcc

Hectopat
Arkadaşlar fotoğrafta görüldüğü gibi 2 adet ekran kartım var. Fakat önceden GPU 0 Vega 8 iken şu an 540X olmuş. Bu yüzden oyunlarda 540X'i kullanamıyorum. Vega 8'i GPU 0 yapabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    18,1 KB · Görüntüleme: 59
Arkadaşlar fotoğrafta görüldüğü gibi 2 adet ekran kartım var. Fakat önceden GPU 0 Vega 8 iken şu an 540X olmuş. Bu yüzden oyunlarda 540X'i kullanamıyorum. Vega 8'i GPU 0 yapabilir miyim?

540xi sistemden sökersen öyle bir derdin kalmaz.

Bir tuhaflık yok, ağır yük olmadığı zaman bilgisayar onboard ekran kartını kullanır.
Not: Soruyu yanlış anlamadım umarım.

Yalnız Vega8 onboard olan.

D
Bir tuhaflık yok, ağır yük olmadığı zaman bilgisayar Onboard ekran kartını kullanır.
Not: Soruyu yanlış anlamadım umarım
Doğru anladınız sanırım ama ben 540x i devreye sokamıyorum oyunlarda. Emulatörde önceden dahili ekran kartına öncelik tanıyı seçtiğimde GPU 1 540x'ti ve o çalışıyordu şuan tam tersi oluyor
GPU 0 onboard sanırım , her yerde öyle görüyorum ama benim GPU 0 540x gözüküyor. Formattan sonra böyle oldu

Hocam biliyorum sanırım soru karışık geldi.
Onboard masaüstünde kullanması normal.
GPU 0 olarak görülse ne olacak onu anlamadım?

Hocam biliyorum sanırım soru karışık geldi.
Onboard masaüstünde kullanması normal.

GPU 0 olarak görülse ne olacak onu anlamadım?
Daha önce tam tersi iken oynadığım oyunda dahiliye öncelik tanı dediğimde 540x devreye giriyordu şuan vega tek başına çalışıyor. Seçmediğimde ise ikisini ortak kullanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…