VEGA Mimarisi Beklenmeli Mi?

Siz önce forum kurallarını okuyun ve yazınızı Türkçemize yakışır bir şekilde yazın. Torrent oyun formunu buraya bağlamanız ise çok çocukça bir hareket bu sizin seviyenizi belli eder. ;) Torrent oyun forumunda takılmak korsan oyuna destek vermek anlamına gelmiyor bunu aklınıza yerleştirin. Ayrıca üretim geometrisi azaldıkça üretim zorlaşır ve buda maliyeti arttırır. Zaten Vega üst seviyeye hitap edecek bunu Technopat bize açıkladı ama ben orta seviyeye de kart çıkaracaklarını tahmin ediyorum. İyi forumlar.

Güldürmeyin beni Nanometre küçüldükçe yani üretim süreci geliştikçe nihai mal ve hizmetlerin de maliyetleri azalır. Siyasal bilimler Kamu Yönetimi öğrencisiyim ben İktisat dersinde görüyoruz bu konuları siz neden bahsediyorsunuz Allah aşkına.

Nasıl bir paradigmaya sahipsiniz bilemem ama bilgi sahibi olmadığınız terimlere , konulara yorum yapma çabası içerisine girmeniz yanlış bir davranış. Hakim olmadığınız konularda yorum yapmamalısınız zira üretim teknolojisi ile ilgili söyledikleriniz kusura bakmayın ama sadece uydurmadan ibaret bununla da kalmayıp emin bir üslupla konuşup kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Son düzenleme:
Güldürmeyin beni Nanometre küçüldükçe yani üretim süreci geliştikçe nihai mal ve hizmetlerin de maliyetleri azalır. Siyasal bilimler Kamu Yönetimi öğrencisiyim ben İktisat dersinde görüyoruz bu konuları siz neden bahsediyorsunuz Allah aşkına.

Nasıl bir paradigmaya sahipsiniz bilemem ama bilgi sahibi olmadığınız terimlere , konulara yorum yapma çabası içerisine girmeniz yanlış bir davranış. Hakim olmadığınız konularda yorum yapmamalısınız zira üretim teknolojisi ile ilgili söyledikleriniz kusura bakmayın ama sadece uydurmadan ibaret bununla da kalmayıp emin bir üslupla konuşup kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
Kimin küçük düştüğünü konuya hakim kişiler iyi bilir. Sen rahat ol. Sizinle tartışmaya girmeyeceğim. Değmezsin. Al şu haberi iyice oku.

Moores Law will be Dead by 2020 Claim Experts - Last Fab Process for CPU/GPUs to be 5nm

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı