Vegas Pro 15 mavi render alıyor

Wirova

Decapat
Daha fazla  
Vegas Pro 15 kullanıyorum fakat öncesinde olmayan bir hata ile karşılaştım, kurgumu tamamladım renderlamak istediğimde düzgün olan videom render olunca renkler karıştı turuncu ile mavi yer değiştirdi nedeni nedir? İnternette hiçbir kaynak bulamadım, bu soruna sahip olan bir kişi görebildim sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görselle ilgili bir problemi görselle desteklersen anlaşılması daha kolay olur.

Kontrol edebileceğin nokta; “view transform" ayarlarını Off durumuna getirip 32bit / 8bit renk seçeneklerini kontrol et.

Görselle ilgili bir problemi görselle desteklersen anlaşılması daha kolay olur.

Kontrol edebileceğin nokta; “view transform" ayarlarını Off durumuna getirip 32 Bit / 8bit renk seçeneklerini kontrol et.

Kral daha sorunu görmeden çözdün çok sağ ol. Bir an dedim emeğim çöpe mi gitti, çok yardımcı oldun sağ olasın.

Kral daha sorunu görmeden çözdün çok sağ ol. Bir an dedim emeğim çöpe mi gitti, çok yardımcı oldun sağ olasın.
İşte bunlar hep Force.

Sen gene bir bak o ayarı neden yaptın, belki bir ihtiyacın vardır ve tutorial'de böyle anlatılmıştır. Başka yerde başka işimize yarayabilir.

Tabi görselle desteklersen harika olur yaptığın çözümü, foruma gelip bakanlar daha kolay çözebilirler.

1 resimde ki ayar kısmına tıkladım, ondan sonra ise işaretlediğim 8-bit kısmını 32-bit yaptığımda sorun tamamen çözüldü.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    23,9 KB · Görüntüleme: 116
  • 2.PNG
    2.PNG
    39,8 KB · Görüntüleme: 113

Yeni konular

Geri
Yukarı