Veli çocuk olmadan çocuğunun adına banka hesabı açabilir mi?

Vasif Garayev

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 17 yaşım var. Aile uyelerimden biri ( anne veya baba) benim adıma ben olmadan gidip banka hesabı açabilir mi? Ben Türkiye'deyim onlar Azerbaycan'da her iki ülkede olan ziraat bank var yani ben olmadan benim adıma veliler hesap açabilir mi? Benim yalnız başıma açmam biraz sorun. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ziraat bankasını arayıp sormanız en doğrusu olacaktır. Eğer kimliğiniz onlarda ise veya bir kimlik fotokopinizin onlarda olması durumunda büyük ihtimalle yapacaklardır.

Açamazsınız. Açmak için anneninde babanında yanında olması lazım sözleşme imzalatıyorlar. Eğer amacın internet alışverişi ise Tosla veya Papara öneriririm.

Biraz araştırdım. Sanırsam anne veya babanın gitmesi yetiyor. Sadece kimlik bilgileri isteniyor ve anne veya babanın ıslak imzasının istendiği yazıyor. Yani sen Azerbaycan'a gitmemiş olsan bile senin adına hesap açabilirler.

Biraz araştırdım. Sanırsam anne veya babanın gitmesi yetiyor. Sadece kimlik bilgileri isteniyor ve anne veya babanın ıslak imzasının istendiği yazıyor. Yani sen Azerbaycan'a gitmemiş olsan bile senin adına hesap açabilirler.
Evet İnternet'de bebde öyle gördüm umarım aça bilirler 17 yasinda Ülkede tek başına Üniversite Öğrencisi olmakda zor iş :D teşekkürler.

Geri
Yukarı