Vento kasanın RGB kontrol kumandası çalışmıyor

Can Memis

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

QP Bilişim üzerinden 2.5 yıl önce aldığım Vento kasa üzerindeki RGB kumandasını çalıştıramıyorum. Pil değişimi yaptım kumanda üzerinde de kırmızı ışık yanıyor ama kasa fanlarının renginde değişiklik olmuyor. Ama kontrolcü üzerinde bulunan butonlara bastıgımda veya kasa üzerinde RGB düğmesine bastığımda sorun yok.

Bu kumandanın çalışması için bir alıcı göz vs var mı? Kasayı temizlerken yerinden oynamış ve kumandayı görmeme ihtimali vs.

Ventocase firmasına buradan teşekkür ediyorum. Konu ile ilgili olarak firmaya bir mail gönderdim. Direkt olarak kumanda da ışık yansa bile arızalı olabileceğini söyleyerek acik adres talep ettiler. 2 gun içinde de elime sıfır bir kumanda gönderimi sağladılar. Şuanda sorunsuz çalışıyor rgb aydınlatmalar.

Ventocase firmasına buradan teşekkür ediyorum. Konu ile ilgili olarak firmaya bir mail gönderdim. Direkt olarak kumanda da ışık yansa bile arızalı olabileceğini söyleyerek acik adres talep ettiler. 2 gun içinde de elime sıfır bir kumanda gönderimi sağladılar. Şuanda sorunsuz çalışıyor rgb aydınlatmalar.
Merhaba, mail içeriğine ne yazdınız acaba? Bende de aynı sorun var. Kumanda da kırmızı ışık yanıyor 10 20 kere bassam bile çok çok geç algılıyor. Bende sizin gibi mail atıp kumanda talep etmek istiyorum da.

Yeni konular

Geri
Yukarı