Ventus bilgisayar güvenilir mi?

halilserkan

Centipat
Daha fazla  
Taksitle ekran kartı alacağım buradan fazla bütçem olmadığı için 0a yönelemedim maalesef. Ürünün 0 kapalı kutu deniyor. Ödeme sonrası kartın açılıp isteğe göre test edip videolu bir şekilde gönderiyorlarmış. Ürün zaten kapalı bir sorun olacağını sanmıyoruz dediler. Fatura falanda kesiyorlarmış. Sizce buradan bu kart alınır mı?

Taksitle ekran kartı alacağım buradan fazla bütçem olmadığı için 0A yönelemedim maalesef. Ürünün 0 kapalı kutu deniyor. Ödeme sonrası kartın açılıp isteğe göre test edip videolu bir şekilde gönderiyorlarmış. Ürün zaten kapalı bir sorun olacağını sanmıyoruz dediler. Fatura falanda kesiyorlarmış. Sizce buradan bu kart alınır mı?

Alınmaz, Andromeda teknoloji, gamingturkiye diye Google da arayabilirsiniz.

Alınmaz hocam buradan daha önce birkaç konuya denk gelmiştim ikinci el ürünleri sıfır diye satıyorlar diyorlardı bence hiç karışmayın.

Vatan da XFX RX 6700 Swift bar 10bin TL'ye sizce o alınır mı? Belki bütçeyi zorlamayı deneyebilirim.

Alınmaz. O bütçede sıfır alınmaya değer 2 kart var biri Arc 750(illa sıfır alınacaksa ki bunu dahi tavsiye etmem) ya da 11K'ya gaming.gen.tr'den Galax 4060. tabii en mantıklısı 2. el.

Geri
Yukarı