Vereceğiniz hayat tavsiyesi nedir?

Daha fazla  
Hayatimi sanki boşa yasiyormusum gibi geliyor. Bir istegim, hirs yapip basarmak istedigim bir şey yok. Bu da beni uzuyor her gecirdigim vakit de keske kendime yeni bir seyler katsaydim, kendimi gelistirseydim diyorum ama ne gibi hedefler belirleyecegim hakkim da bir bilgim yok. Herkesin bir amaci vardir umarim ben de belirleyebilirim. Yardimci olur musunuz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevdiğin şeyleri belirle (ben de tam belirlemedim)
Kafam çok karışık ne olsam ne yapsam bilmiyorum, size zahmet bana da bir öneri verin.

• Siber güvenlik mi?
  • E-ticaret mi?
  • Su altı teknolojileri mi?
  • Sat/Sas olma isteği mi?
  • Robotik mühendisliği mi?
  • Iot mühendisliği mi?
Hangisini seçsem bilemedim 4 yıldır hangisini seçsem diye kafamın etini yiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bol bol şiir okuyun hocam. Şiir ruhun değil duyguların gıdasıdır. Empatinin, sevginin gıdasıdır.

"
Gökyüzünü seviyor delikanlı bir gece
Benim sabaha çıkmam kocaman bir bilmece

Karanlığın yüzünden yıldızlar çalınıyor
Saki koş, kafesimden yüreğim alınıyor

Durma saki vakit dar bugün günlerden efkâr
Dışarıda bir bahar, saçlarımda tel tel kar

"

Hayatimi sanki boşa yasiyormusum gibi geliyor. Bir istegim, hirs yapip basarmak istedigim bir şey yok. Bu da beni uzuyor her gecirdigim vakit de keske kendime yeni bir seyler katsaydim, kendimi gelistirseydim diyorum ama ne gibi hedefler belirleyecegim hakkim da bir bilgim yok. Herkesin bir amaci vardir umarim ben de belirleyebilirim. Yardimci olur musunuz? Teşekkür ederim.
Kendine özel bir yeteneğini keşfet. Gerçekten onun varlığını bilmek bile seni hayatta bağlar. Bir nevi seni özel hissetirir. Eminim bir yeteneğin vardır. Keşfetmeye çalış.

Ne demiş ünlü Alf0nz0 hayat tavsiyesi alan değil veren olacaksın.

Forumdaki kimseyi bu konuda dinleme.(döngü oldu sanırım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı