Vergi indirimini poşet yüzünden alamamak

miracvural

Centipat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tablet :D
Meslek
Öğrenciyiz
Telefonlarda vergi iadesi faturada 21 kuruşluk poşet yüzünden iptal olanlar olmuş arkadaşlar.
Fatura da teknolojik ürün dışında bir ürün olduğu için vergi iadesi kabul edilmemiş.

Haberi televizyonda gördüm direkt sizinle de paylaşmak istedim bu nasıl bir sistemdir yani anlamış degilim alacak olanlar dikkat etsin. :( (Ayni haberi techolaya da attım ama burası daha kalabalik)
İnternetteki kaynak:
Üniversitelilere vergisiz telefon vaadine ’21 kuruşluk poşet’ engeli - Tele1

Maks reis işte, yine verdirtmiyor şaşırtmadı napsın.
Ama işine gelince araplarla rakı içmeyi biliyor.

Şartlar kısmında fatura içeriği belirtilmiş. Arkadaş dikkat etmediği için alamayacak. Tabi bu karşı tarafın iadeyi geri vermemek için sebep aradığını değiştirmiyor.

Şartlar kısmında fatura içeriği belirtilmiş. Arkadaş dikkat etmediği için alamayacak. Tabi bu karşı tarafın iadeyi geri vermemek için sebep aradığını değiştirmiyor.
Kimin aklına gelir ki hocam yapmayın gözünüzü seveyim.
İade edilemez demedik ki ama bu böyle bir şey olduğunun gerçeğini değiştirmiyor ve herkesin de o kadar zamanı yoktur belki de.

Kimin aklına gelir ki hocam yapmayın gözünüzü seveyim.
İade edilemez demedik ki ama bu böyle bir şey olduğunun gerçeğini değiştirmiyor ve herkesin de o kadar zamanı yoktur belki de.
Konunun mevcut hükümet olduğu ve verilen her vaadin kelime oyunlarıyla süslendiğini uzun süredir hep beraber yaşadık ve deneyimledik. Bunu fark edemeyen ve kurbanı olan öğrenci bunu yaşayarak öğrendi. Koşul hakkında konuşursak tabii ki anlam aranamayan şeyler. Ayrıca zaman hakkındaki görüşünüze katılmıyorum. Maksimum 30 saniye içinde okunacak maddeler. Ezbere iş yapılmaması gerektiğini öğrenmiş oldu. İade konusunda ise tekrar başvuruda bulunsa bile fatura itiraz süresi geçtiği ve arşiv faturaların değiştirilemeyeceğinden dolayı söz konusu öğrenci iade hakkını kaybetti. Fakat tepkiler ile yönetilen ülkede şartların değişme ihtimali de söz konusu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı