Vergi indirimli laptop önerisi

spoit

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada düşünüyorum ama fark etmez 9500 altında nerede en iyi cihazı bulursam oradan alacağım önemli olan fatura olması.

Güzel bir şey bulursan bana haber etsene reis. Ben de arıyorum. Hepsiburada ürünlerin çoğu iyi değil gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir şey bulursan bana haber etsene reis. Ben de arıyorum. Hepsiburada ürünlerin çoğu iyi değil gibi duruyor.

Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi var. M34 alınabiliyor. Benim aklımda A24, M34, Redmi Note 12(8 GB), Realme 10 (256 GB) modelleri var. A24 ve M34 arasında gidip geliyorum şimdilik. A24'ün Super AMOLED olması M34'e göre daha iyi ama donanım olarak baktığımızda M34, A24'e kıyasla bir tık daha iyi sanki.

Samsung'un sitesinde öğrenci indirimi var. M34 alınabiliyor. Benim aklımda A24, M34, Redmi Note 12(8 GB), Realme 10 (256 GB) modelleri var. A24 ve M34 arasında gidip geliyorum şimdilik. A24'ün super AMOLED olması M34'e göre daha iyi ama donanım olarak baktığımızda M34, A24'e kıyasla bir tık daha iyi sanki.

Himm Xiaomi model iyi Redmi olduğu için tavsiye edilmiyor. Açaba laptop tavsiyen nedir?

Benim de öyle maalesef. Umarım yakın zamanda hallederler.

Laptop hakkında bilgim yok. Konu açarsan yardımcı olurlar.

bir de Samsung'da değişim kampanyası ile birlikte eski telefonunu getirenlere indirim yapıyorlar. Ön değerlendirmede 2100TL indirim gözüküyor. mesela 9500+ üzerinde bir cihazı bu şekide 9500TL altında satın aldığımda bir sorun yaşar mıyım sizce?

Bir şey diyeceğim. Samsung Hepsiburada satılan öğrenci indirim diye o telefon laptoplar indirimli halı mi yoksa devlet satın aldığımız belge gönderip indirimli haliyle geri ödeme alıyor muyuz?

Bir şey diyeceğim. Samsung Hepsiburada satılan öğrenci indirim diye o telefon laptoplar indirimli halı mi yoksa devlet satın aldığımız belge gönderip indirimli haliyle geri ödeme alıyor muyuz?
Son dediğiniz gibi oluyor. Aldığınız ürünün faturasını genciz.biz sitesi üzerinden gönderip ödediğimiz vergiyi geri alıyoruz. Kampanya başvurusu başlamadı yazan yerden yapıyoruz ama şu an yapılamıyor.

Son dediğiniz gibi oluyor. Aldığınız ürünün faturasını genciz. Biz sitesi üzerinden gönderip ödediğimiz vergiyi geri alıyoruz. Kampanya başvurusu başlamadı yazan yerden yapıyoruz ama şu an yapılamıyor.

Himm mesela 9500 TL laptop vergisiz halı ne kadar açaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı