Vergi ve Samsung indirimiyle telefon önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar selam,
1 Kasım itibarıyla telefonlarda vergi indirimi olacağı açıklandı ve vergi indirimi telefon satın alındıktan sonra hesaba geri yatırılacakmış. Bu süreçte Samsung markası da öğrencilere ek indirim yapıyor. Şu durumu uygulayabiliyor muyuz bilgisi olan var mıdır acaba?

Samsung'un öğrenci indirimini kullanırsam eğer M34 5G model telefon 9.500TL altına düşüyor. Bu telefonu aldıktan sonra vergi indiriminden faydalanabiliyor muyum?
(Telefonun Samsung öğrenci indirimsiz fiyatı 10.999)

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende M34 almayı düşünüyorum. İndiği fiyat değil ödediğiniz fiyat önemli, yani vergi indirimine girer fakat süreç nasıl işliyor henüz bilinmiyor.

M34 için kampanyanın ekim ayı için geçerli olduğunu söylemişti müşteri hizmetleri. Eğer devam ederse olabilir. Telefonu aldıktan sonra vergi iadesi durumu olması vs. sıkıntı çıkma ihtimali de olabilir.

M34 için kampanyanın ekim ayı için geçerli olduğunu söylemişti müşteri hizmetleri. Eğer devam ederse olabilir. Telefonu aldıktan sonra vergi iadesi durumu olması vs. sıkıntı çıkma ihtimali de olabilir.
Kesin bir açıklama yapmıyorlar ki. Acaba a34 samsung öğrenci indirimiyle 9.5k altına düşer mi diye beklenilir mi ?

Ben samsung tarafında eğer ki M34 modelinin fiyatı düşerse almayı düşünüyorum. Vergi indirimi muhabbetini biraz riske atıcam galiba. Net bir açıklama yapmaları gerekiyor kafada soru işaretleri çok fazla

M34 için kampanyanın ekim ayı için geçerli olduğunu söylemişti müşteri hizmetleri.
Şimdi baktım da, öğrenci indirimim gitmiş. Kötü oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı