Vergi ve Samsung indirimiyle telefon önerisi

Samsung'un kendi sitesi demişti ama merak ettiğim bir şey var o indirim ile 9.5k altı olan bir teli alırsak vergi indirimi sayılıyor mu ?
faturada hangi fiyat yazıyorsa ona göre işlemi yapılıyor diye biliyorum. yani faturada 9400 yazarsa indirime dahil olur

Samsung'un kendi sitesi demişti ama merak ettiğim bir şey var o indirim ile 9.5k altı olan bir teli alırsak vergi indirimi sayılıyor mu ?
Şu an samsungun kendi sitesine girdiğimde a34 12.999 gözüküyor fakat sepete ekleyince 10.249 a düşüyor. Bahsettiğin indirim bu olabilir mı?

faturada hangi fiyat yazıyorsa ona göre işlemi yapılıyor diye biliyorum. yani faturada 9400 yazarsa indirime dahil olur

Şu an samsungun kendi sitesine girdiğimde a34 12.999 gözüküyor fakat sepete ekleyince 10.249 a düşüyor. Bahsettiğin indirim bu olabilir mı?
Eğer öğrenci olarak kendiniz kayıt oluşturduysanız otomatik 10.249 olarak yazıyor. Evet, bahsettiğim indirim bu.

Sonuç ne oldu arkadaşlar? Ne yaptınız? Var mı aranızda alıpta vergi iadesi alan?
Ben A34 aldım öğrenci indirimi + doğum günü indirimiyle 9200 e denk geldi. Başvurumu yaptım. Arada girip kontrol ediyorum işlem aşamasında yazıyor. Bir yerde ayın 20 sinde yatacak gibi bir şey okumuştum onu bekliyorum.

Geri
Yukarı