Vergisiz telefon başvurusunda red aldım

Yeni bir güncelleme geçeyim. Sanırım, "herkese ret veriliyor ocak ayınca çözülür" yorumları yapanlar haklı çıkacak.
Nereden başvurdun ki ben pc den vurmuştum son günü 14 ocak diyor yine pc den mi vurayım

İşin trajikomik tarafı Türk markası telefonda da aynısı oluyor

fotoğraflarını koyduğum durum tarihçe detayı bir kaç gündür çıkmıyor. "Fatura bilgileriniz onaylanmıştır. IBAN bilgileriniz kontrol ediliyor" da bekliyor hala işlem. Fatura tarihim 14 Kasım :D bizim paralar hiç olunca çözerler işi artık.

fotoğraflarını koyduğum durum tarihçe detayı bir kaç gündür çıkmıyor. "Fatura bilgileriniz onaylanmıştır. IBAN bilgileriniz kontrol ediliyor" da bekliyor hala işlem. Fatura tarihim 14 Kasım :D bizim paralar hiç olunca çözerler işi artık.
aga bir de senin ki türk markası değil ondan mı acaba ben mi yanılıyorum

benim ki faturayı yanlış kesilmiş benimde haberim yoktu bizimkiler süpriz yapınca zaten baştakilerin bir dedikleri dediğini tutmuyor uyuşmuyor anlasanda kafan karışıyor sağlık olsun

2 telefon 9500'e gelmiş oldu

oranın müdürü bir de bunu yapan 🤣

aga bir de senin ki türk markası değil ondan mı acaba ben mi yanılıyorum

benim ki faturayı yanlış kesilmiş benimde haberim yoktu bizimkiler süpriz yapınca zaten baştakilerin bir dedikleri dediğini tutmuyor uyuşmuyor anlasanda kafan karışıyor sağlık olsun

2 telefon 9500'e gelmiş oldu

oranın müdürü bir de bunu yapan 🤣
Yerli, yabancı farketmiyor hocam. Koşullarda faturada cihaz harici herhangi bir ürün bulunmaması lazım deniyor. 25 kuruşluk poşet dahi ret sebebi sayılabilir bu durumda. Sorun her koşula uygun olunduğu durumda bile sistemin düzgün çalışmayıp insanların aylarca mağdur edilmesi. Örneğini yüklediğim fotoğraflarda da göründüğü gibi en az 10 kere ret yemişimdir sonra kendi retlerini tekrar kabul edip tekrar reddetmişlerdir :D tam aha her şey kabul edildi dediğin anda hop işler en başa sarıyor bekle babam bekle. Öyle telefonda oyun oynayan bir insan da olmadığım için bir fırsat yakalamışken a34 ü 5k ya denk getireyim bir kaç sene rahat götürür beni, nasılsa standart bir kullanım şeklim var gerisi de cebime kalır demiştim. Ama yedirmediler işte :)

Yerli, yabancı fark etmiyor hocam. Koşullarda faturada cihaz harici herhangi bir ürün bulunmaması lazım deniyor. 25 kuruşluk poşet dahi ret sebebi sayılabilir bu durumda. Sorun her koşula uygun olunduğu durumda bile sistemin düzgün çalışmayıp insanların aylarca mağdur edilmesi. Örneğini yüklediğim fotoğraflarda da göründüğü gibi en az 10 kere ret yemişimdir sonra kendi retlerini tekrar kabul edip tekrar reddetmişlerdir :D tam aha her şey kabul edildi dediğin anda hop işler en başa sarıyor bekle babam bekle. Öyle telefonda oyun oynayan bir insan da olmadığım için bir fırsat yakalamışken A34'ü 5K ya denk getireyim birkaç sene rahat götürür beni, nasılsa standart bir kullanım şeklim var gerisi de cebime kalır demiştim. Ama yedirmediler işte :)

Aynen bende telefonu hiç sevmem sarmaz vakit kaybı olarak görürüm bilgisayar çocuğu olarak zaten asla oyun oynamam oynayamam da dediğinizi okudum yerli yabancı fark etmiyormuş benim kide "müdür" denen şahsın faturaya her haltı eklemesi ile oldu maalesef benim haberim yoktu evdekilerden öğrendim sadece telefona çıkarsaydı faturayı diğerlerini ayrı geçseydi olabilirdi ama illa kulp bulunuyor salla benim 500 TL'lık TOKİ param bile ortada yok 1 senedir CİMER de bilmem kaç tane yorum cevap var daha ben suçlu çıkartılmaya çalışıyorum, memurun biri mi zimmetine geçirdi ne oldu artık bilmiyorum kullanmadığım bankaya ayrıca hiç gitmediğim yaşamadığım İstanbul/Levent'e IBAN'la gitmiş para .ddd ben talimat vermişmişim.
Bir hayırları dokunmadı kimsenin ağzından da bu vergi indiriminden faydalandığını daha duymadım belki 3310 alana vurmuştur piyango...

Aynen bende telefonu hiç sevmem sarmaz vakit kaybı olarak görürüm bilgisayar çocuğu olarak zaten asla oyun oynamam oynayamam da dediğinizi okudum yerli yabancı fark etmiyormuş benim kide "müdür" denen şahsın faturaya her haltı eklemesi ile oldu maalesef benim haberim yoktu evdekilerden öğrendim sadece telefona çıkarsaydı faturayı diğerlerini ayrı geçseydi olabilirdi ama illa kulp bulunuyor salla benim 500 TL'lık TOKİ param bile ortada yok 1 senedir CİMER de bilmem kaç tane yorum cevap var daha ben suçlu çıkartılmaya çalışıyorum, memurun biri mi zimmetine geçirdi ne oldu artık bilmiyorum kullanmadığım bankaya ayrıca hiç gitmediğim yaşamadığım İstanbul/Levent'e IBAN'la gitmiş para .ddd ben talimat vermişmişim.
Bir hayırları dokunmadı kimsenin ağzından da bu vergi indiriminden faydalandığını daha duymadım belki 3310 alana vurmuştur piyango...
Hocam ben de TOKİ çekilişine katılmıştım e-devlet'ten. Başvururken 500TL nin iade edileceği IBAN'ı sormuştu. KuveytTürk hesabımı girdim ve iade oldu. Amazon'dan Ablama benim üzerimden Tab S7 Lite aldık. Faturada tabletin seri numarası IMEI: kısmında yazıyordu. Haricinde hata yoktu. 11. ayda başvurumuzu yaptık şu an fatura bilgileri onaylandı IBAN bilgileri kontrol ediliyor aşamasında. Ayrıca 10GB mobil veri desteğini de hala vermediler :D

Arkadaşlar devletin yalan attığı kesinleşti 10 22 yıllık tc kimlik noya yanlış tc kimlik no dendi. Güçlü devlet ayneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen. En devletçi olan ben devletten soğudum. Bari öğrencilere bunu yapmayın kardeşim. Technopat bu mesajımıda silmesin lütfen.

Geri
Yukarı