Vergisiz telefon gerçek oldu

Vallahi siz böyle deyince bana da mantıklı geldi. M52'den geçmeye değmez ama 4500'e alınmış oluyor ve mükemmel bu fiyata.

Şu an kafam çok karisik. Note 10s ile arasında gidip geliyorum. Elimde Note 10 Pro var ama işin ucunda 4 kusure 0 güzel bir telefon alırım en kötü yedek olur.

4 GB RAM de olsa laptop sahibi olmak isterdim 😭

Arkadaşlar böyle bir şey var fiyatı limitte alacak kişiler için mantıklı gibi geldi. Nereden alacağımıza göre mi belirleniyor indirim?
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @GsforvetiPepee @SEMIKAANCAKIR @Physic

İndirim hangi durumlarda bilmiyorum ama indirimle alomabilecek bir cihaza benziyor.

Para değersizken bu kötü ekonomide o fiyata ne alacağız doğru düzgün acaba? Bilgisayar ne alacağız mesela? Yeni çıkan giriş seviye ekran kartları 8000-10000 TL. İnsanlarla hep dalga geçtiler halen geçiyorlar. O bazı insanlar yüzünden hepsi oluyor. İyi olsun böyle. Bakalım nereye kadar gidecek göreceğiz.

Aynen hocam ekran kartsız siztemde SolidWorks açacağım sayenizde. Üstünde su da kaynatırım beraber içeriz. Öğrenciler sadece Google'a YouTube'a girmiyor. Liseden bahsetmiyoruz üniversiteden bahsediyoruz.
Solidworks standart bir işlem mi ? Saçma sapan konuşmayın. Koydukları kıstas saçmalık ancak hiç yoktan da iyi size en azından bir laptop aldırıyor işinizi görebilecek kadar. Notunu tutarsın slaytını hazırlarsın projeni yazarsın. SolidWorks gerektiren bi bölüm okuyorsan da gidip laptopunu kendin al. Saçma bir vaat zaten ekonomi mahvolmuş hala para dağıtılıyor.

4 GB Ram de olsa laptop sahibi olmak isterdim 😭

Arkadaşlar böyle bir şey var fiyatı limitte alacak kişiler için mantıklı gibi geldi. Nereden alacağımıza göre mi belirleniyor indirim?
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @GsforvetiPepee @SEMIKAANCAKIR @Physic
Hocam küçümsüyoruz ama şu laptopa bile muhtaç genç arkadaşlarımız var. Dizi-film-video izlersiniz, ofis programlarını açarsınız, sunum hazırlarsınız, not alırsınız, tez ve makale yazarsınız. Oyun oynamak isteyen ve render için bir zahmet kendisi karşılaşın. Özellikle geliri düşük gençlere destek verir bu kampanya.

Hocam küçümsüyoruz ama şu laptopa bile muhtaç genç arkadaşlarımız var. Dizi-film-video izlersiniz, ofis programlarını açarsınız, sunum hazırlarsınız, not alırsınız, tez ve makale yazarsınız. Oyun oynamak isteyen ve render için bir zahmet kendisi karşılaşın. Özellikle geliri düşük gençlere destek verir bu kampanya.
Güçümsemedim tam tersi dediğiniz gibi bu kişiler için iyi Laptop hem 4000 civarına geleceği için iyi oluyor.

Normalde 4000 bile fazla bu cihazlar için ama kimse karşı çıkamıyor bazı cahiller de farkına varamıyor ekonominin.

Geri
Yukarı